Patarimai renkantis moteriškus naktinius?

Stilius, mada

Miego rūbas kartais gali būti net svarbesnis už rūbą, kurį dėvite tam tikrai progai. Juk sakoma, kad dėl grožio galima pakentėti, net dėvint puse dydžio per mažus batelius ar nepatogią suknelę, kuri atrodo įspūdingai. Tačiau miegoti su nepatogiais naktinukais ilgai tikrai nepavyks. Pagal savo pomėgį rinkitės spalvas, naktinių modelį ir stilių.

Vienas iš svarbiausių dalykų, kalbant apie tai – naktinių ar pižamos audinys. Ir čia labai svarbu, kad naktiniai būtų malonūs ne tik akiai, bet ir kūnui. Kasdienai geriausia rinktis minkštos medvilnės naktinukus, kurie maloniai priglustų prie jūsų kūno linijų ir leistų odai laisvai kvėpuoti. Jeigu namuose vėsu, žiemai rinkitės ilgesnius ar kiek tankesnio audinio, ilgesnėmis rankovėmis naktinukus.

Priklausomai nuo kūno formų, galite rinktis prigludusius ar laisvesnius, ilgesnius ar trumpesnius naktinius, su kuriais jaustumėtės geriausiai. Tačiau nerekomenduojama rinktis itin plačių, kurie miegant tik trukdys ir pinsis tarp kojų. O pernelyg aptempti ar prigludę naktiniai gali varžyti ir bus nepatogu miegoti. Tuo tarpu norint pasipuošti ar nustebinti savo antrąją pusę, geriausia turėti atskirus puošnius naktinukus, kuriais galėsite pasipuošti išskirtinėmis progomis.

Naktinių ilgis taip pat svarbu, tačiau čia labiau reikėtų atsižvelgti į savo pomėgius. Kai kurioms moterims patinka iki žemės, o kitoms priešingai – kuo trumpesnis naktinių ilgis. Dar labai populiaru rinktis naktinukus, prailgintus nėrinių pagalba. Jie atrodo labai patraukliai ir yra patogūs. Tik reikėtų neužmiršti, kad ilgi naktiniai neretai painiojasi verčiantis ant kito šono.

Jeigu renkatės seksualius naktinukus, čia labai svarbus jų dydis. Priklausomai nuo kūno linijų ir formų, reikėtų rinktis kuo arčiau kūno glundančius naktinius. Kitu atveju šie naktinukai kabės ir neliks jokio patrauklumo bei seksualumo.