Peteliškių mados

Kostiumai, Produktai

peteliškėsPeteliškės šiomis dienomis Lietuvoje nėra tokios populiarios kaip kaklaraiščiai, tačiau jei žvelgsime į jų populiarumą pasaulyje, jis grėsmingai artėja prie kaklaraiščių turimos paklausos. Šiandienos straipsnyje kalbėsime apie peteliškių madas, apžvelgdami populiariausius peteliškių tipus.

Juodai/baltos peteliškės.
Juodai/baltos peteliškės ganėtinai ilgą laiką buvo menkai pastebimos bei nepopuliarios, tačiau šiomis dienomis tokių peteliškių paklausa vis labiau didėja. Juodai/baltos peteliškės tinka įvairioms progoms, puikiai derėdamos tiek prie įprastų kostiumų, tiek ir prie smokingų.

Taškuotos peteliškės.
Nors taškuotos peteliškės vis dar daug kam atrodo kaip ganėtinai didelė egzotika, tačiau faktas, jog ši egzotika vis labiau populiarėja ir tikrai ne be reikalo. Taškuotos peteliškės leidžia išsiskirti iš kitų bei atrodyti stilingai bei madingai. Vis dėlto, jei jau renkatės taškuotas peteliškes, nesirinkite blankių spalvų nes paprasčiausiai neišnaudosite visų jų galimybių. Rinkitės kažką efektingo, kaip ryškiai raudonus taškus baltame fone ar juodos/vyšninės derinys – tai atrodys tiesiog įspūdingai.

Vienspalvės peteliškės.
Vienspalvės peteliškės vis dar yra laikomos madingomis, nors jų populiarumas pamažu vis labiau mažėja. Neapsigaukite bei negalvokite, jog kalbame apie juodas ar baltas peteliškes – jos vis dar turi žmonių ratą, kurie jas mėgsta, tačiau faktas, jog jų laikyti madingomis tikrai negalime. Ne, kalbame apie kiek mažiau tradicinių spalvų – geltonos, šviesiai ar tamsiai mėlynos, raudono spalvos peteliškes. Nors jų stilistika nėra išsiskirianti, tačiau spalva leidžia paįvairinti savo išvaizdą, kas yra išties efektyvu netgi ir šiomis dienomis.