Pigus, gražus ir kokybiškas vestuvinis žiedas – ar įmanoma tokį rasti?

Stilius, mada

pigus vestuviniai ziedai

Vienas svarbiausių pirkinių planuojant vestuves yra žiedai. Tarp gausaus įvairių dizainų pasirinkimo sau labiausiai tinkantį variantą randa tiek klasikos, tiek modernaus ar prabangaus stiliaus gerbėjai. Žinoma, dizainas ir išvaizda nėra vieninteliai rodikliai, kuriuos norisi išpildyti renkantis vestuvinius žiedus. Gražūs, kokybiški ir pigūs vestuviniai žiedai – idealiausias variantas kiekvienai būsimų jaunavedžių porai. „Bet ar įmanoma tokius rasti?“ – pagalvoja dažna pora. Mes atsakome – tikrai taip! Ir dalinamės patarimais, kurie padės ieškant pigaus, gražaus ir kokybiško vestuvinio žiedo.

Internetinės vestuvinių žiedų parduotuvės

Pasidairykite internetinėse parduotuvėse, kurios prekiauja vestuviniais žiedais. Kartais tokios parduotuvės siūlo patrauklesnes ir lankstesnes kainas, negu fizinės parduotuvės.

Nesirinkite labai plačių vestuvinių žiedų

Klasikinis vestuvinių žiedų plotis yra nuo 4 iki 6 mm. Kartais dėl kokių nors priežasčių poros nusprendžia pasipuošti 8 ar netgi 10 mm pločio žiedais. Ir tai nėra pats geriausias pasirinkimas. Visų pirma, tokie žiedai žymiai brangesni. Antra, tokius žiedus nėra patogu mūvėti. Trečia, labai platūs žiedai greičiau nusidėvi.

Rinkitės lygius žiedus

Lygūs, be jokių brangakmenių ar raižinių žiedai yra ne tik vertinami dėl klasikos, niekad neišeinantys iš mados, bet ir pigesni. Tad pagalvokite, ar verta skirti žymiai didesnę sumą žiedui, vien dėl to, kad jis bus nusagstytas akmenukais ar išgražintas galbūt tik šiuo metu madingais raižiniais.

Tai tik keli patarimai, kaip išsirinkti pigius, kokybiškus ir gražius vestuvinius žiedus. Pradėję žiedų paieškas, neabejojame, ir patys rasite praktiškų būdų kaip suderinti kainą, kokybę ir išvaizdą. O radę tą vienintelį variantą galėsite džiaugtis puikiais žiedais daugybę metų.