Plaukimas baidarėmis – ir šeimai, ir draugų kompanijai

Laisvalaikis

Visi kam teko išbandyti vieną iš laisvalaikio pramogų – plaukimą baidarėmis, gali patvirtinti, kad ši pramoga tinka visokioms progoms. Tai gali būti ir linksmas žygis su šeima, ar rami popietė su draugias ar net puikus komandos stiprinimo būdas su darbo kolegomis.

Plaukimas baidarėmis itin saugi ir linksma pramoga, todėl puikiai tinka ir vaikams. Baidarėmis gali palaukti tiek dideli vaikai, kurie jau gali irkluoti, tiek ir patys mažiausieji, kuriems labiau tinka sėdėjimas ir gamtos grožėjimasis. Baidarės būna visokiausių dydžių ir net pritaikytos specialioms vaikiškoms kėdutėms. Tokiu būdu ir vaikas gali sėdėti saugiai ir ramiai, ir irkluotojams netrukdoma sportuoti.

Leisti į tokį žygį su draugais ar darbo kolektyvu smagu, nes tai dažniausiai būna daroma gamtos apsuptyje, kur po žygio galima pasilikti ir pasimėgauti linksma vakariene su ant laužo keptu maistu. Plaukiant su tokiu kolektyvu galima smagiai praleisti laiką besitaškant vandeniu, dalyvauti lenktynėse ar tiesiog kuo meistriškiau laviruoti visais upės vingiais. Kadangi plaukiojama dažniausiai poromis, tai ir darbas valdant baidarę – komandinis. Toks užsiėmimas stiprina bendravimą ir pasitikėjimo ryšį, o tai itin svarbu turėti tiek geroje draugų kompanijoje, tiek ir darbo kolektyve.

Baidarių nuoma Vilnele

Norint leistis į tokio tipo žygį nebūtinas joks rimtas pasiruošimas, nebent tai daroma itin sraunioje ir daug jėgų pareikalauti galinčioje upėje. Tačiau jei tai tik ramus pasiplaukiojimas, pavyzdžiui, Vilnele, tai su savimi praktiškai nieko turėti nereikia. Svarbu tik, kad apranga būtų patogi ir nevaržanti judesių. Taip pat greitai džiūstanti. Dažniausiai renkamasi maudymosi kostiumėliai ir tai puikiai tinka. Jei dangus giedras ir saulėtas pravartu pasirūpinti ir apsauga nuo saulės. Tam puikiai tinka kepurė bei apsauginis kremas nuo saulės. Taip pat, rekomenduojama su savimi turėti bent nedidelį buteliuką geriamo vandens, nes kūnui judan, jis praranda daug reikalingų skysčių ir mineralų. Karštą dieną tai gali nusilpninti kūną.

Taigi jei svarstote ar žygis baidarėmis tikrai to ko nori širdis, nesvarstykite ir išbandykite. Tikrai nenusivilsite! Tai puikiai tinka popietėms su šeima, draugais ar net darbo kolegomis.