Populiariausi žaidimai draugų rate

Laisvalaikis

Linksmi žaidimai vakarėliams tai puikus būdas gerai praleisti laiką. Žaidimai namuose su draugais gali atnešti gerų emocijų visiems. Žaidimai porai namuose suartina, tai puikus būdas porai atsipalaiduoti nuo kasdieninių rutinos problemų ar paįvairinti kasdieninį gyvenimą. Žaidimai suaugusiems namuose gali būti įvairaus pobūdžio. Sėdėjimas ratu yra vienas natūraliausių dalykų, kuriuos vakarėlio svečiai daro kartu. O kai esi užsiėmęs šeimininkas, kuris stengiasi, kad visi būtų laimingi, norisi išgauti kiekvieną ramybės akimirką. Jei galvojate apie žaidimus, kuriuos galėtumėte žaisti sėdėdami ratu, paskaitykite. Ratų žaidimai siūlo daugybę privalumų, pirmiausia jų paprastumas. Šie žaidimai reikalauja mažai pasiruošimo ir yra greitai ir lengvai suprantami. Sėdėjimas rate taip pat gali padėti žmonėms atsipalaiduoti. Tai, kad sėdite priešais ką nors kitą, gali sumažinti kliūtis tarp svečių. Žaidimai ratu taip pat dažniausiai būna ramūs, o ne konkurenciniai. Tai daro juos įtraukiančius net droviausius svečius.

Eliminavimo žaidimai žaisti sėdint ratu. 3-6-9 plojimų žaidimas. Šis rato pašalinimo žaidimas žaidžiamas greitai. Vadovaukitės žaidimu pradėdami ploti tris kartus (ką visi turi kartoti), tada šešis kartus, tada devynis. Galite leisti, kad visi ploja tris, tada šešis, tada devynis kartus iš eilės; arba su pauzėmis. Galite priversti žmones ploti virš galvų arba ploja tyliai ar garsiai. Kiekvienas, kuris pagaunamas neplodamas taip, kaip nurodyta, pašalinamas iš žaidimo.

Dar vienas žaidimas rate

Susėskite visi kartu, tada užmerkite akis žemyn galva. Pasakykite visiems, kad ketinate bakstelėti dviem žmonėms į galvą: žmogus, kuris vieną kartą bakstelėjo į galvą, yra detektyvas; žmogus, bakstelėjęs du kartus į galvą, yra vrinkeris. Kai tai padarysite, visi vėl atmerkite akis. Vinkerio vaidmuo yra greitai arba subtiliai mirksėti žmonėms. Žmogus, į kurį nukreiptas mirksėjimas, turi sustingti. Detektyvo darbas yra išsiaiškinti, koks yra vrinkeris, prieš jiems paliekant ratą. Kai žmogus sustingsta vietoje, jis turi išlaikyti tą pozą nesijuokdamas. Žaidimas tęsiasi tol, kol vrinkeris laimi arba detektyvas baigia spėti.

Aš sėdžiu Pievoje

Jums reikia, kad visi sėdėtų kartu plačiame rate ir su viena tuščia pagalvėle. Žaidimas prasideda vienam žmogui pasakius „Aš sėdžiu“. Asmuo, esantis kairėje, sako „pievoje“, o trečiasis sako „Ir aš norėčiau“, o ketvirtas – „Turėti [vardą] čia“. Su [vardas], ketvirtas asmuo šaukia kito žmogaus iš grupės vardą. Vos tik iššaukiamas šis vardas, šis žmogus turi greitai lėkti prie tuščios pagalvėlės (ant rankų ir kelių), tuo pat metu visi turi apsikeisti vietomis su priešais sėdinčiu žmogumi. Paskutinis asmuo, sėdintis ant pagalvėlės, pašalinamas iš žaidimo. Nuimkite jų pagalvėlę ir žaiskite kitą raundą su nauju žmogumi ir pradėkite nuo „Aš sėdžiu“.