Priemonės nuo spuogų

Medicina ir sveikata, Paslaugos

Dažnas galvos skausmas, tai spuogai. Dažnai dėl to kompleksuoja ne tik vaikas, bet ir paauglys. Visai stengiamės atrasti būdų, kaip atsikratyti nemalonių spuogų ir savo veido orą vėl padaryti gražią. Dažnai  priemonės nuo aknės nemažai kainuoja, tačiau visuomet rekomenduojama pirmiausia išmėginti natūralius produktus. Na, o jeigu nepadės, tada galite pirkti alternatyvas. Priemonės nuo spuogų, kokios gi jos yra efektyviausios naudojant namų sąlygomis.

Raudonasis lazdynas. Jis gali veikti kaip odą sutraukiapriemonės nuo spuogųntis produktas. Natūraliai džiūdamas ant veido odos jis katru džiovina ir spuogus.  Kad gautumėte naudos, užpilkite tinktūrą ant vatos diskelio ir kiekvieną rytą ir naktį juo valykite veidą.

Alavijas. Žinomas dėl savo palengvinančių savybių, gali paskatinti gijimą, kovoti su infekcija ir netgi sumažinti randą. Šaukšto pagalba iš šio augalo pašalinkite minkštimą ir tiesiog  teokite jį ant spuogų. Jūs taip pat galite nusipirkti alavijo želė iš sveikatos parduotuvių – tiesiog įsitikinkite, kad tai yra grynas alavijas, be jokių papildomų ingredientų.

Citrina. Ji veikia kaip odos valiklis, odos valymo priemonė ir dezinfekavimo priemonė, siekiant sumažinti randus ir užkirsti kelią naujų spuogų formavimui. Citrinos sultis gali išspausti ant vatos diskelio ir juo tepti veido odą, arba tiesiog iškart atsipjaukite citrinos gabalėlį ir juo tepkite problemines vietas.

Obuolių actas.  Obuolių acte yra pieno rūgščių, kurios gali mažinti paraudimus, randus ir gydyti spuogus. Sumaišykite lygias dalis obuolių sidro acto ir vandens ir tepkite ant odos vatos diskeliu, prieš pradėdami vartoti, įsitikinkite, ar jūsų oda nėra per jautri. Kad vėliau ji neliktų sudirginta ir paraudusi.

Rūgštingi maisto produktai. Pavyzdžiui, citrusinių vaisių sultys ar actas, gali sutraukti poras. Užtepkite šiek tiek ant vatos diskelio ir tepkite veidą, taip kovosite su spuogais. Švelniai perbraukite vata paveiktas vietas.

Omega-3 riebalų rūgštys. Jos turi priešuždegiminių savybių, kurios gali kovoti prieš spuogus. Gaukite naudos iš daugelio maistinių kapsulių, kuriose yra žuvų taukų, arba papildykite savo dietą daugiau lašišų, ilgapelekių tunų, linų sėklų ir graikinių riešutų.

SVARBU: jei Jūsų oda yra rimtai probleminė, uždegiminę, su žaizdelėmis – nepasikliaukite liaudiškomis priemonėmis namų sąlygomis, kreipkitės į odos specialistus. Kad savarankiškas gydymas dar labiau nepablogintų esamos situacijos. Liaudiškos, natūralios priemonės nepadės nuo aknės ar kitų rimtų odos ligų. Liaudiškos priemonės skirtos tik nejautria ir nesunkios būklės odą turintiems žmonėms.