Raktų pakabukai su Lietuviška atributika

Dovanos, Laisvalaikis

Kokie raktų pakabukai yra populiariausi? Lietuvoje perkamiausių raktų pakabukų tope yra pakabukai su lietuviška atributika. Kadangi šie metai šimtmečio šventimo metai, todėl daugelis klientų renkasi būtent tokius pakabukus. Kiek raktų pakabukai kainuoja? Jų kainos svyruoja nuo keletos eurų iki kelių dešimčių eurų. Aišku, populiariausi yra pigūs raktų pakabukai. Daugelis klientų nori keistis raktų pakabukais priklausomai nuo dienos, todėl jie perka pigesnius pakabukus. Ar verta dovanoti raktų pakabuką? Kaip rodo statistika, tai nėra pati populiariausia dovana. Gal tai yra todėl, kad raktų pakabukai tarnauja ilgą laiką ir jeigu priprantame prie vieno raktų pakabuko tai nesinori jo keisti.

Kaip gaminami raktų pakabukai?

Viskas prasideda nuo dailininkų darbo. Pačiame pradiniame pakabukų gamybos procese reikia sugalvoti kaip naujas pakabukas atrodys. Dailininkai piešia įvairius pakabukus, o vėliau speciali komisija atrenka gražiausius darbus. Toliau pakabukai keliauja į gamybos cechą. Čia jei yra pagaminami ir jau supakuoti keliauja į paskirstymo sandėlius. Sandėliuose pagal klientų užsakymus pakabukai iškeliauja į klientų namus. Kaip jau minėjome šiais metais labiausiai perkami pakabukai su Lietuvos atributika, tačiau įprastais metais daugiausiai parduodama pakabukų su įvairiais užrašais.

Verslo dovanos ir specialisto patarimai

Renkantis verslo dovanas labai svarbu suprasti ar jūsų pasirinkta dovana tinkama bus jūsų klientui. Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti itin paprastai, tačiau praktikoje viskas yra kiek sudėtingiau. Ieškant idėjų ką dovanoti klientams verta įvertinti tai, kad neverta dovanoti banalių dovanų. Jeigu visi dovanoja kalendorius ir kavos puodelius, tai jūs būkite originalūs. Savo klientams galite padovanoti reklaminį skėtį ar raktų pakabuką. Aišku, viskas priklauso kas yra jūsų klientai. Jeigu dirbate su aukščiausio lygio vadovais tai vargu ar raktų pakabukas bus tinkama dovana. Šiuo atveju reikės gal ir didesnio dovanos biudžeto ir daugiau originalumo. Juk išlaikyti klientą yra žymiai lengviau nei ji iš naujo surasti. Tai supranta daugelis įmonių vadovų, todėl kiekvienais metais jie rūpinasi, kad klientai gautų kuo originalesnes dovanas ir ilgus metus būtų ištikimi kompanijai.