Reklama internete – socialiniai tinklai

Paslaugos, Reklama internete

Socialiniu-tinklu-integracijaSocialiniai tinklai bėgant laikui iš paprasčiausios komunikacijos priemonės tapo tikru internetinės reklamos rinkos gigantu – šiomis dienomis keletas populiariausiųjų socialinių tinklų savo reklamos programomis išsiskiria būdami vieni iš paklausiausių šios rinkos dalyvių ne tik tarp socialinių tinklų, bet ir konkuruojant su kitomis tokio tipo reklamos priemonėmis.

Facebook
Facebook socialiniu tinklu paremta reklama internete – neabejotinas šios srities lyderis. Ir taip yra ne tik dėl fakto, jog Facebook yra ne tik lankomiausias socialinis tinklas pasaulyje, bet ir lankomiausias tinklalapis, lenkiantis net ir patį Google, bet ir dėl išties labai kruopščių šio socialinio tinklo vadovų pastangų sukurti kiek įmanoma kliento akiai patrauklesnę reklamos programą, kurios akivaizdžiai pasiteisino. Šiomis dienomis Facebook siūlo ypač daugybę pasirinkimų suteikiančią reklamos programą, kurios tinkamas išnaudojimas žmonėms gali garantuoti stulbinančiai gerus reklamos kampanijos rezultatus, ko pasekoje daugumos nebaugina net ir pakankamai didelės tokio tipo reklamos kainos.

LinkedIn
LinkedIn – tarptautinėje erdvėje dar vienas labai mėgstamas socialinio marketingo pasirinkimas. Taip, lietuviškoje erdvėje šis socialinis tinklas turi išties labai mažą populiarumą, bet jei jūsų projektas orientuojasi ne į vietinę, o į tarptautinę auditoriją – šis pasirinkimas yra išties vertas jūsų dėmesio. Ypač, jei jūsų projektas yra ne pramoginis, o kiek rimtesnės tematikos, kam LinkedIn tiks dar labiau, kadangi šiame socialiniame tinkle dažniausiai mėgsta rinktis tam tikrų sričių profesionalai, tampantys tam tikrų tipų reklamos tiksline auditorija. Visgi, jų tikrai nėra tiek daug kaip tokiuose soc.tinkluose kaip Facebook ar Twitter, o ir reklamos šiame socialiniame tinkle kainos tikrai nėra mažesnės nei minėtose jo alternatyvose, ko pasekoje LinkedIn, ypač kalbant apie lietuviškus projektus, yra geriausias pasirinkimas tik labai specifiniais atvejais.