Sandėliavimas

Logistika

sandeliavimas, logistikaKiekvienos didelės įmonės būtinumas turėti sandėliavimo sąlygas savo produktams. Kurti savo sandėliavimo patalpas gali kainuoti begales pinigų, todėl ką daryti, norint savo gaminius laikyti išleidžiant mažiau pinigų, bet užtikrinti ir maksimalų saugumą?

VIsos įmonės nori, kad jų kroviniais būtų pasirūpinta kuo geriau, o tai padeda užtikrinti efektyvus logistikos procesas. Sandėliavimo paslaugas siūlančios įmonės pasirūpina efektyviu krovinio priėmimu, saugojimu ir išdavimu. Logistika užsiimantys specialistai atsakingi už dvi funkcijas: gabenamų daiktų srauto efektyvumo didinimą bei atlieka reikalingu krovinių pakeitimus ir papildymus, kas užtikrina saugų ir kokybišką tranzitą. Egzistuoja dvi sandėlių rūšys: paprastas ir muitinės. Paprastas sandėliavimas pasižymi tuo, kad ten nenutrūkstamai atliekamos logistikos paslaugos: rūšiavimas, saugojimas bei paruošimas transportavimui. Tuo tarpu muitinės sandėliuose kroviniai nepriklauso Europos Sąjungos statusui, ten esančios prekės neapmokestinamos muitais ar importo mokesčiais. Kokie pagrindiniai sandėliavimo uždaviniai? Visų pirma, priėmimas. Tai etapas, kurio metu atliekami įvairūs skaičiavimai, sąskaitų sudarymai bei tapatybės kontrolė (kroviniai rušiuojami pagal dydį, svorį ar temperatūros reikalavimus). Antras etapas – sandėliavimas. Naudojant tik aukščiausias technologijas užtikrinamas saugus ir greitas objektų rūšiavimas ir paženklinimas. Paskutinis, bet ne ką mažiau svarbus etapas – krovinio paruošimas siuntimui. Tai žingsnis užtikrinantis, kad krovinys klientą pasiektų saugiai ir puikios būklės. Šiame etape atliekamas kruopštus, reikalingų daiktų atrinkimas bei paruošimas kas garantuoja, kad kiekvienas krovinys pasieks savo klientą.

Taigi, jei Jums svarbu, kad kad kroviniu būtų pasirūpinta patikimai ir saugiai, tai svarbu pasirinkti profesionalų komandą, kuri tai galėtų užtikrinti. Viena tokių įmonių Lietuvoje, kuri siūlo ne tik sandėliavimo paslaugas, bet ir vietinių bei tarptautinių perkraustymų, tarptautinių krovinių gabenimų ir kitų su logistika susijusių darbų paslaugas – https://www.adrem.lt/lt/paslaugos/transportavimas/perkraustymo-paslaugos/perkraustymo-paslaugos-kaune talpinimas.