Sėklų parduotuvė ar internetas?

Kiemas ir aplinka, Sodas - daržas

Seklu parduotuveŠiandien vis daugiau prekių pirkti galime internetu: pradedant drabužiais, baigiant buitine technika, pradedant maistu, baigiant sėklomis. Būtent dėl gendančių prekių pirkimo internetu kyla daugiausiai diskusijų: ar gausiu kokybišką prekę, ar prekė nebus pasenusi ir pan. Todėl vieni daržovių, vaisių, gėlių sėklas perka internetu, o kiti nepagaili laiko ir vyksta į fizines parduotuves. Taigi, kas geriau fizinė ar internetinė sėklų parduotuvė?

Atvykti į pardavimo vietą mėgsta sodininkai ir daržininkai, kurie ieško naujų auginimo idėjų, nori apžiūrėti, kaip sėklos atrodo, palyginti jas tarpusavyje. Taip pat, svarbiausia, tie, kuriems reikia specialisto patarimų, nes parduotuvėje visada yra konsultantas, kuris pataria, kaip vieną arba kitą augalą sėti, auginti ir prižiūrėti. Tai patogu tiems, kurių gyvenamajame mieste yra sėklų parduotuvė ir kurie turi ir gali skirti laiko.

Rinktis sėklas internetu mėgsta nuolat skubantys, nedaug laisvo laiko turintys sodininkai ir daržininkai, taip pat ieškantys geriausių pasiūlymų, nes dažnai internetinės parduotuvės siūlo mažesnes kainas, specialius žaidimus ir akcijas. Verta sėklas pirkti internetu, jei jau esate atsirinkęs savo sėklas: kasmet auginate tas pačias daržoves, vaisius ir gėles, tas pačias rūšis ir veisles.

Pirkti internetu nereikia bijoti, nes patikimi sėklų pardavėjai garantuoja, kad prekės bus kokybiškos ir nepasenusios, jos bus visiškai tokios pačios, kaip perkant fizinėje sėklų parduotuvėje. O pasitarti visada galima paskambinus specialiu telefonu arba parašius elektroninį laišką. Žinoma, tai užtruks ilgiau, tačiau, jei palygintume laiką, skirtą nuvykti į parduotuvę ir laiką, skirtą susisiekti su konsultantu, jie būtų panašūs.

Taigi, nesvarbu, ar sėklas perkate internetu, ar fizinėje parduotuvėje, patikimi sėklų pardavėjai garantuoja sėklų kokybę ir naujumą, būdą konsultuotis ir sėkmingo derliaus palinkėjimą.