Siuntiniais Airija-Lietuva emigrantai siunčia viską: nuo maisto iki higienos priemonių

Logistika, Paslaugos

Siuntiniai Airija LietuvaPo įstojimo į Europos Sąjungą Airija tapo viena iš pagrindinių krypčių gyventi ir užsidirbti išvykstantiems Lietuvos gyventojams. Manoma, kad ilgesniam ar trumpesniam laikui į Airiją iš tėvynės išvyko apie 120-150 tūkstančių lietuvių.

Dažnai emigrantai Lietuvoje palieka artimuosius, tėvus, draugus ir su jais matosi retai. Daugelis pasakys, kad tai emociškai sunkiausias dalykas svarstant emigracijos galimybę. Todėl bet kokia dovana, gauta iš toli gyvenančio artimo žmogaus tampa maža, tačiau tuo metu svarbia paguoda ir psichologine pagalba. Svarbiausia, šiais laikais siųsti ir gauti tokias dovanas yra labai paprasta – tereikia pasinaudoti tarptautinių kurjerių paslaugomis.

Ypatingai tokių dovanų siuntimas suaktyvėja prieš didžiąsias metų šventes, kada Airijoje gyvenantys emigrantai į Lietuvą išsiunčia šimtus tūkstančių siuntinių. Atlikus apklausą paaiškėjo, kad Lietuvoje gyvenantys artimieji iš Airijos sulaukia pačių įvairiausių siuntų. Vieni džiaugiasi gautais maisto produktais: dalis dėl blogesnės finansinės situacijos, dalis dėl įdomesnio pasirinkimo. Kiti pakuoja gautus vaikiškus žaislus, kurie Airijoje yra ir kokybiškesni, ir pigesni, treti – drabužius ir avalynę, vėlgi dėl didesnio pasirinkimo ir mažesnės kainos. Kiti aiškina apie gautų higienos ir kosmetikos priemonių efektyvumą ir kokybę.

Siuntiniai Airija-Lietuva gavėją pasiekia labai greitai, vos per kelias darbo dienas, keliauja nuo durų iki durų, taigi nereikia sukti galvos dėl pridavimo arba atsiėmimo, nereikia eiti į pašto skyrių arba kitą siuntų priėmimo vietą. Naudojantis tarptautinių kurjerių paslaugomis užtikrinamas patikimumas ir saugumas: viso siuntos keliavimo metu bus žinoma jo vieta, tiek priduodant, tiek atsiimant siuntinį bus pasirašoma, taip užkertant kelią siuntą prarasti, sumokėti gali tiek siuntėjas priduodant, tiek gavėjas atsiimant siuntą.

Taigi naudojimasis tarptautinių kurjerių paslaugomis ir siunčiant siuntinius iš Airijos į Lietuvą užtikrinamas greitis, saugumas ir patikimumas. Pradžiuginkite Lietuvoje gyvenančius artimuosius!