Socialinių tinklų reklamos nauda verslui

Reklama internete, Verslas

Šiandieninio gyvenimo jau daugelis neįsivaizduoja be socialinių tinklų, nes didžioji dalis pasaulio gyventojų turi net po keletą paskyrų skirtingose platformose, kur ne tik bendrauja, dalinasi turiniu, bet ir ieško įvairios informacijos. Tai puiki vieta ne tik papasakoti apie save, bet ir reklamuoti savo veiklą ar verslą. Pavyzdžiui, tokie socialiniai tinklai turi integraciją „Marketplace”, kurioje gali tiesiogiai prekiauti be jokių papildomų mokesčių. Taip pat itin populiaru save reklamuoti tam tikrose grupėse, kur tereikia tapti nariu ir galima skelbti savo reklaminį turinį. Tiesa, tos grupės, kuriose yra per kelias dešimtis narių, vykdo savotišką atranką ir administratoriai gali neiškart patvirtinti jūsų prašymą prisijungti. Tad truputis kantrybės ir galite platinti savo skelbimą.

Galimybių išties nemažai, tačiau reikia nepamiršti, kad šalia beribių galimybių yra ir milžiniška konkurencija. Nebent jūs prekiaujate tikrai unikalia produkcija patrauklia kaina.

Ką daryti, kad sulauktumėte dėmesio?

Visų pirma, nepatingėkite skirti pakankamai laiko ir pasidaryti kokybiškas nuotraukas, kurios padėtų atskleisti jūsų siūlomos prekės privalumus, perteikti spalvą. Jokiu būdu nereikėtų naudoti iš interneto platybių pasiskolintų foto, geriausia, kad jos būtų pakankamai geros raiškos, perteiktų realų vaizdą ir atvaizduotų siūlomą produktą iš įvairių kampų. Šalia nuotraukų, reikėtų pateikti ir išsamų aprašymą, nurodant pagrindinę informaciją, technines specifikacijas, išmatavimus, kainą, kontaktus, vietą kur galima įsigyti bei kitas sąlygas, susijusias su prekės siuntimu ar pristatymu. Taip pat būkite pasiruošę, jog potencialūs klientai jums užduos papildomus klausimus, norėdami sužinoti jiems aktualią informaciją, tad dažniausiai naudojama komentarų funkcija iškart po jūsų skelbimu arba rašoma tiesiogine žinute, kur galima susirašyti asmeniškai ir aptarti visas sąlygas.

Daugiau apie reklamą socialiniuose tinkluose, galite sužinoti paspaudus nuorodą: https://www.tilis.lt/paslaugos/socialiniu-tinklu-administravimas/.