Tapsite krikšto tėvais – kokią krikštynų dovaną rinktis?

Dovanos, Laisvalaikis

Krikstynu dovanosPrašymas tapti vaiko krikšto tėvais, pirmiausia, suteikia didelį džiaugsmą ir tik geras emocijas, tačiau vėliau joms nuslūgus dažnai susimąstoma apie krikšto tėvų atsakomybes, pareigas per krikštynas, krikšto tėvų svarbą ir, žinoma, dovanas būsimam krikšto sūnui arba duktei. Kad būtų lengviau, rekomenduojama atkreipti dėmesį į svarbiausius patarimus renkant krikštynų dovaną – tai užtikrins, kad dovana bus pati geriausia, o Jūs ramiai ir drąsiai priimsite atsakomybę.

Krikštynų dovanos gali būti labai įvairios: nuo žaislų ir auginimui reikalingų daiktų iki pinigų. Taip, tokios dovanos yra praktiškos ir reikalingos, vaikas džiaugsis žaislu, tėvai lengvesne jo priežiūra, tačiau žaislai arba sulūš, arba tiesiog bus išaugti ir padėti. Apie pinigus atskira kalba – vaikas pinigų nesupras, o vėliau jie bus išleisti galbūt visai nenaudingam ir trumpalaikiam norui patenkinti. Taigi, ar tokios dovanos yra tinkamos dovanoti? Tokios dovanos gali būti tinkamos, jei esate paprastas krikštynų svečias arba tikrai žinote, kad tokios dovanos yra būtinos (galbūt tėvai buvo užsiminę). Tačiau bet kokiu atveju, jei tapsite krikšto tėvais, reikėtų geriau apsvarstyti kriterijus ir tikslus. Krikštynų dovana nuo krikšto tėvų turi turėti išliekamąją vertę ir vėliau jau suaugusiam krikštijamajam kelti prisiminimus ir geras emocijas.

Geriausias pasirinkimas krikštynų dovanai nuo krikšto tėvų – juvelyriniai dirbiniai, nesvarbu, auksiniai ar sidabriniai. Pirmiausia, jie turi gydomųjų savybių, neša tam tikrą žinutę ir reikšmę. Taip pat prasmę išlaiko ir krikšto vaikui suaugus – jis visada atsimins krikšto tėvus, žinos, kur gali kreiptis ištikus nelaimei ir panašiai.

Taigi padovanokite krikšto vaikui prisiminimus, geras emocijas ir žinojimą, kad visada turės pečius, į kuriuos gali atsiremti – padovanokite personalizuotus juvelyrinius dirbinius.