Techninės pagalbos kelyje paslaugos

Automobiliai, Paslaugos

Ramūs kelyje gali būti tik keleiviai kurie neturi savo automobilio ir važinėja visuomeniniu transportu. Turint automobilį, nori nenori kartais reikia pagalvoti ir apie tai ką reikės daryti jei atsitiks neplanuotas gedimas ar neduok dieve pateksite į eismo įvykį.

Už akių iš dalies galima užbėgti įsigyjant civilinės atsakomybės draudimą su papildoma paslauga – pagalba kelyje. Kaip tai veikia? Jeigu jūsų transporto priemonė dėl vienų ar kitų priežasčių tampa sugadinta ir netinkama tęsti kelionei, draudimo bendrovė suteiks jums pagalbą visiškai be jokio mokesčio. Tai galioja ne tik tuo atveju jeigu pateksite į eismo įvykį, būsi kaltininkas ar nukentėjusysis, tai visiškai nesvarbu. Į paslaugos paketą gali būti įtraukta ir kuro atvežimo arba rato keitimo paslaugos todėl reikia rinktis brangiau kainuojantį draudimą.

Kasdien važnėjant po miestą arba keliaujnt po šalį nutinka ir kitokios problemos. Žiemos metu ir rudenį padidėja rizika užklimpti sniege arba purve. Neturint kastuvo ar virvės, iš tokios situacijos vargiai ar išsikapstysite savo jėgomis. Kita vertus, ne visi vairuotojai moka pasikeisti nuleistą ratą. Pilna žmonių užimančių atsakingas pareigas ir neturinčių galimybės pasikeisti rato neišsitepant drabužių. Moteriškos lyties atstovėms yra sunku netgi atsukti varžtą, nekalbant apie sunkaus rato išėmimą ir įdėjimą į bagažinę. Jei dar pasakysime, kad trečdalis prašančių pagalbos negali patys identifikuoti gedimo todėl nenuostabu kodėl pagalbos kelyje paslaugos yra tokios paklausios bet kuriuo metų laiku.

Techninės pagalbos paslaugos teikiamos ne tik tiems kurie keliauja bet taip pat ir stacionariems automobiliams. Pavyzdžiui jei retai naudojate automobilį ar po šaltos nakties nebeužkuriate automobilio variklio, dėl išsikrovusio akumuliatoriaus taip pat galite patirti nepatogumų ir nuostolių. Geriausia paslauga kokią galite gauti tai kai sugedus ar po auto avarijos ne tik nugabena jūsų automobilį į remonto dirbtuves bet ir suteikia pakaitinį automobilį.