Veido kremai šaltuoju metų sezonu

Dovanos, Grožis

Ieškant veido kremo savo odai nuo parduotuvėse esančios asortimento gausos tikriausiai ne vienam susisuka galva. Ypatingai tuomet, kai nežinai, kokio kremo tiksliai reikia tavo veido odai.

Veido kremai paprastai yra skirstomi į keturis pagrindinius odos tipus: normaliai, mišriai, sausai ir riebiai odai. Kiekvienas iš jų atlieka skirtingą paskirtį ir yra skirti prižiūrėti atitinkamo tipo veido odą. Odos tipą visuomet galite nustatyti pagal tam tikrus požymius patys arba apsilankyti pas specialistus, kurie padės tai nustatyti.

Be šių pagrindinių veido odos tipų, galima rasti kremus, skirtus problematiškai, jautriai ar visų tipų odai. Pastarieji labiau skirti žmonėms, kurių odos priežiūra nereikalauja itin išskirtinės priežiūros ir jiems nėra didelio skirtumo, ką ant odos tepti. Tačiau yra labai geras posakis, kuris byloja, kad kas tinka viskam, netinka niekam. Todėl norint, kad priemonė duotų rezultatą, veido kremą reikėtų rinktis pagal savo odos tipą.

Tačiau odos priežiūrą įtakoja ir metų laikai, nes dažnu atveju vasarą odai reikia vienokių, o žiemą – kitokių produktų. Šaltuoju metų laiku odai reikia daugiau drėgmės, dažniausiai pasireiškia odos sausumas ir pleiskanojimas. Kartais tai vargina net ir riebios odos savininkus. Tai reiškia, kad žiemą reikėtų naudoti daug drėkiklių, pamaitinti odą drėkinančiomis kaukėmis, apsaugoti odą nuo šalčio ir vėjo.

Daugiausiai dėmesio pareikalauja mišri oda, kadangi ji gali būti linkusi į sausuma arba linkusi į riebumą. Tokiai odai prižiūrėti dažniausiai vasarą ir žiemą odos priežiūros produktus būtina keisti. Mišriai odai, linkusiai į riebumą, vasarą paprastai norisi lengvesnės tekstūros, riebalą absorbuojančių veido kremų. O štai žiemą tokia oda reikalauja daugiau sausai odai skirtų priemonių. Mišriai odai, likusiai į sausumą – priemonių poreikis yra priešingas.