Vestuvių planuotoja – būtinybė ar mados vaikymasis?

Paslaugos, Vestuvių planavimas

Vyresnieji neretai replikuoja, jog „anksčiau žmonės ir dirbdavo, ir vaikus prižiūrėdavo, ir milžiniškus plotus ūkio sutvarkydavo”. Dabar visai išlepome – samdomės netgi vestuvių planuotojas! Šiek tiek ironiškai aš čia apie šiandienines merginas. Tačiau faktas, jog yra samdoma vestuvių planuotoja, sulaukia nevienareikšmių vertimų ir visko mačiusioje mūsų visuomenėje.

Žiniasklaidoje pasirodžius informacijai apie įvykusias grandiozines kokios nors visuomenėje žinomos personos vestuves, dažniausiai kažkur šmėžuoja ir asmuo, atsakingas už visą šventės organizavimą. Pastarasis dažniausiai būna ne ką mažiau garsus už patį šventės kaltininką, tad „žvaigždutės“ neretai puikuojasi nusipirkusios tokio žmogaus paslaugas. O ir jų vestuvės privalo būti kažkas „wow“. Tuštybių mugė, ar ne? Eiliniai žmogeliai, paskutiniu metu rodantys didelį susidomėjimą šia paslauga, gali būti apkaltinti noru pasipuikuoti.

Kitas klausimas, ar dažnas iš mūsų gali skirti tiek pinigų, jog „įpirktų“ elitinės planuotojos paslaugas? Todėl dėmesys skiriamas ir mažiau žinomoms, tačiau dėl to ne blogiau dirbančioms vestuvių planuotojoms. Čia jau derėtų baigti kalbas apie madą ir prieiti prie naudos, kurią ši paslauga atneša.

  • Priėjimas prie geriausių specialistų. Visiškai reali situacija: jūs skambinate itin išgirtam fotografui, ketindama tartis dėl vestuvinės fotosesijos. Sulaukiate neigiamo atsakymo. Jei pastarasis iškart po to sulauktų skambučio iš planuotojos tokiu pačiu klausimu, tikėtina, jog jam stebuklingai atsirastų laiko. Nieko keisto, jog šioje srityje dirbantys žmonės nusiteikę vienas kitam padėti. Negana to, atsiranda didesnė garantija, jog viskas bus padaryta kokybiškai – juk niekas nerizikuos nutraukti profesinių santykių.
  • Mažesnės kainos galimybė. Taip, už vestuvių planuotojos paslaugas reikia papildomai mokėti. Tačiau neretai pastarosios sugeba suderėti mažesnes kainas už įvairias paslaugas nei įprastai nusistovėjusios vestuvių „rinkoje“.
  • Ramybė. Vakare prieš apeigas jūs miegosite tikrai kur kas ramiau, kai žinosite, jog prieš visus galimus nesklandumus stos profesionalas. Jums tik reikės visus žavėti savo grožiu!

Mada lieka mada, tačiau jei nusprendėte, jog jums reikalinga vestuvių planuotoja – pirmyn. Tikrai sutaupysite daug laiko ir išvengsite neplanuotų rūpesčių.