Virtuvės spintelių apšvietimo tendencijos

Namams, Šviestuvai

Virtuvės spintelės apšvietimas yra pagalbinis akcentas, o virtuvės apšvietimas po spintelėmis gali būti puiki išeitis. Sukurti taip, kad tilptų mažose erdvėse ir užtikrintų akcentinį  apšvietimą, šie šviestuvai gali būti naudojami po virtuvės spintelėmis, knygų lentynose, įdomiose spintelėse ir kt.  Tie kad mėgsta praktiškumą, virtuvės apšvietimas po spintelėmis bus puiki mintis. Jie ne tik atrodo įspūdingai, tačiau ir atlieka savo darbą, kadangi po spintelėmis dažnai susidaro šešėlinė zona, o įmontuoto apšvietimo pagalba, jūs galite tas zonas pasidaryti pilnai apšviestas ir tai jums nesudarys nepatogumų dirbti virtuvės zonoje. Be to, sprendimas nereikalauja viso masto pertvarkymo. Apšvietimų tendencijos keitėsi metai iš metų ir tapo vis ekonomiškesnė ir modernesnės. Šiai dienai jas lengva montuoti, bei pritaikyti prie bet kokios spintelės ar kampo.

Virtuves spintelių apšvietimas

Vieta taip pat yra labai svarbi. Pirmenybę teikite pagrindinėms pasiruošimo vietoms, nes čia bus svarbiausias apšvietimas po spintele. Taip pat galite apsvarstyti galimybę įrengti šviestuvus virš ekrano vietos, pavyzdžiui, įmontuotoje indaujoje. Įmontuotas apšvietimas tampa akcentiniu ir gali pabrėžti vietas, kurias norite, kad kryptų pagrindinis akiratis. Priklausomai nuo to, kokios išvaizdos norite, po spintelės apšvietimo įrengimas gali būti paprastas „pasidaryk pats“ projektas arba gali prireikti profesionalaus įrengimo. Aptarsime įvairias parinktis, taip pat pateiksime patarimų, kaip išsirinkti tinkamas lemputes apšvietimui po spintele.

Virtuvės apšvietimas po spintele tipai

Jei norite kuo greičiau įrengti apšvietimą po spintele, pasirinkite lengviausią parinktį. Išmokti įrengti apšvietimą po spintele yra paprasta. Prie spintelės arba lentynos apačios tvirtinamas kištukas ir gali būti įkištas į bet kurį netoliese esantį elektros lizdą. Šiuos šviestuvus reikia įjungti ir išjungti naudojant įrenginio jungiklį, o laidai nėra paslėpti. Juostiniai arba virviniai šviestuvai yra vienas įjungiamas, LED apšvietimas po spintele. Šie skaidrūs plastikiniai vamzdeliai užpildyti mažomis LED lemputėmis, kurios suteikia švelnų švytėjimą.

Montuojami juostiniai šviestuvai

Jei norite rimtesnio apšvietimo po stalviršiu, rinkitės fluorescencinę juostelę, bėgių lemputę su halogeninėmis lemputėmis arba įmontuojamas lemputes su halogeninėmis lemputėmis. Šie jutikliniai diskai montuojami ant paviršiaus, lengvai montuojami ir yra belaidis apšvietimas po spintele. Šviestuvai maitinami baterijomis ir yra kelių vatų, kad būtų ryški šviesa.