Juoda odinė striukė: kodėl visiems ją reikėtų turėti savo spintoje?

Stilius, mada

Tikriausiai esate pastebėję, jog gatvėse labai dažnai dominuoja juodos odinės striukės – tokią aprangą noriai renkasi tiek vyrai, tiek ir moterys. Dažniausiai tai nėra tiesiog sutapimas: daugelis tokį rūbą mėgsta dėl solidaus privalumų sąrašo. Jei iki šiol neteko su jais susipažinti, siūlome tai padaryti dabar – galbūt nuspręsite, kad šiai striukei reikėtų paieškoti vietos ir savo drabužinėje.

Lengva derinti

Praktiškai neįmanoma surasti spalvos, prie kurios nederėtų juodi atspalviai – šis privalumas puikiai atsiskleis ir tuomet, kai ieškosite, prie kokių drabužių priderinti naująją striukę. Nesvarbu, ar tai bus gėlėmis papuošta suknelė, ar bet kokios spalvos marškinėliai, galite būti tikri – visuomet atrodysite nepriekaištingai. Akivaizdu, kad tokiam rūbui tikrai neteks dulkėti spintos gilumoje.

Nesenstantis stilius

Odinės striukės buvo pradėtos siūti prieš daugiau kaip šimtmetį – nors pirmieji rūbai buvo rudi, labai greitai prasidėjo ir juodų drabužių gamyba. Galima sakyti, jog nuo to laiko juodos odinės striukės niekuomet neprarado savo populiarumo, tad labai maža tikimybė, kad tokia situacija susiklostys ir artimiausioje ateityje – su tokiu rūbu visuomet atrodysite madingai.

Paprasta prižiūrėti

Tamsių spalvų dėmelės ant tokių drabužių praktiškai nesimato, o daugelį jų galima efektyviai nuvalyti paprasčiausiai šiek tiek sušlapinus vandeniu. Tiesa, skalbimo mašinos rekomenduojama vengti (ypač tuomet, jei striukė yra natūralios odos), tačiau net ir be jos labai lengvai išsaugosite nepriekaištingą šio rūbo išvaizdą.

Plati įvairovė

Nors galėtų pasirodyti priešingai, iš tiesų tiek moteriškos, tiek vyriškos striukės gali būti pačių įvairiausių dydžių ir stilių. Dažniausiai skiriasi jų kirpimai ir papuošimai, tad tokią odinę striukę įmanoma išsirinkti kiekvienam, nepriklausomai nuo to, kokiam įvaizdžiui teikiate pirmenybę. Jos gali būti tiek labai elegantiškos, tiek ir tokios, kurios labiau primena pastaruoju metu itin populiarų baikerių įvaizdį.

Suteikiama šiluma

Nors tai priklauso nuo konkretaus modelio, odinės striukės dažniausiai yra pakankamai šiltos, o be to, teigiama, kad juoda spalva itin gerai pritraukia šilumą. Būtent dėl to šie drabužiai dažnai pasirenkami rudenį, pavasarį ir žvarbesniais vasaros vakarais, tad tik žiemos metu teks paieškoti kiek šiltesnių rūbų.

Ilga tarnavimo trukmė

Jei kalbėsime apie natūralios odos striukes, jos tikrai nustebins savo ilgaamžiškumu – tam įtakos neturės nei dažnas dėvėjimas, nei įvairūs aplinkos veiksniai. Tiesa, jei rinksitės dirbtinės odos modelius, jie taip pat Jūsų neapvils: tokia striukė sėkmingai tarnaus ne vieną sezoną. Įvairių tipų šių rūbų modelių galite rasti Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/apranga-avalyne-aksesuarai/drabuziai-moterims/striukes-moterims.

Susipažinus su visomis šiomis odinių striukių ypatybėmis akivaizdu, kad toks rūbas iš tiesų yra vertas Jūsų dėmesio. Jei vertinate universalumą, nesenstantį stilių ir aukštą kokybę, tai yra būtent tai, kuo reikėtų papildyti savo spintą.