Ką būtina žinoti apie mobilius angarus?

Kiemas ir aplinka

mobilus angarai

Pradedant veiklą ar plečiantis įmonės svarsto kokiais būdais pasididinti gamybinį ar sandėliavimui reikalingą plotą. Tradiciniai plytų ar blokelių pastatai vis dažniau pralaimi greičiau pastatomoms mobilioms konstrukcijoms. Mobilūs angarai tarnauja įvairioms verslo šakoms ir pritaikomi įvairiai, ne tik sandėliavimo bet ir įrengiamos įmonės dirbtuvės ir netgi kaip gaminių prekybos salonai, automobilių ir lėktuvų laikymo vietos, karinės technikos saugyklos, taip pat organizuojant masines šventes ir koncertus. Kas padeda apsispręsti renkantis tarp tradicinio ir modernaus pastatų tipo? Atsakykite į klausimą – kiek laiko planuojate kad jums bus reikalingas statinys. 5-10 metų laikotarpis tinkamiausias statinys yra angaras. Kodėl?

Įrengimas

Vidutinis standartinio sandėlio pastatyto iš aliuminio konstrukcijų ir tento priklausomai nuo dydžio vidutiniškai įrengiamas per 14-25 dienos. Galima rinktis iš keleto dizaino varianto, stogo nuolydžio, langų ir durų išdėstymą. Kad angaras pastatomas greitai dar nereiškia kad jo konstrukcija nepatikima. Tam tikro dizaino neaukštiems angarams nebūtini pamatai, užtenka tik gręžti varžtus į tvirtą pagrindą tai reiškia kad jokių papildomų išlaidų jūs nepatirsite iki pastatymo. Mobilūs ir stacionarūs angarai gali būti pristatyti vilkikais puspriekabėse arba tiesiai ši gamintojo sukomplektuoti jūriniuose konteineriuose. Angaro tentai gali išlaikyti iki 90 kg sniego vienam kvadratiniam metrui ir vėjo gūsius iki 35 metrų per sekundę.

Medžiagos

Dažniausia įmonėms užtenka tvirto PVC tento, tačiau specifiniams poreikiams naudojamos įvairaus atsparumo lygio medžiagos pvz. kariniams mobiliems angarams naudojamas ugniai atsparus tentas kurį lengva suklijuoti arba susiūti. Angaro apdengimas gaminamas iš 2mm storio minkšto dvigubo PVC plastiko kurio viduje yra 5-10 cm storio stiklo vatos apšiltinimo sluoksnis. Komercinės ir gamybinės, sandėliavimo paskirties angarams naudojamas vieno sluoksnio membrana atspari atmosferai, UV spinduliams. Nesvarbu trumą ar ilgą stovintiems laikiniems pastatams būtina įrengti dūmų detektorius sujungtus su gaisro signalizacija ir pagal reikalavimus išvedžioti elektros instaliaciją atsparią drėgmei su šviesos diodų lempomis kurios nekaista. Norint kad į angaro viduje būtų šviesu nebūtina rinktis baltos spalvos, galima pasirinkti kad išorinis sluoksnis būtų norimo spalvos permatomas o vidinis baltas, taip į vidų šviesa sklis natūrali balta nors ir prislopinta.