Kiek kainuoja Apple Watch stiklo keitimas?

Produktai

Dėl savo patvarumo ir dizaino “Apple Watch” daugeliui tapo nepakeičiamu aksesuaru. Tačiau atsitinka nelaimingų atsitikimų ir “Apple Watch” stiklas gali būti pažeistas, todėl jį reikia pakeisti. Laikrodžio “Apple Watch” stiklo keitimo kaina gali labai skirtis, priklausomai nuo modelio ir pasirinktos paslaugos tipo. Šiame straipsnyje apžvelgiamos galimos išlaidos, susijusios su “Apple Watch” laikrodžio stiklo keitimu, įskaitant naujausių modelių, pavyzdžiui, “Apple Watch Ultra 2″, įžvalgas.

Pakeitimo kainą lemiantys veiksniai

Laikrodžio “Apple Watch” stiklo keitimo kainą lemia keli pagrindiniai veiksniai. Svarbiausias veiksnys yra “Apple Watch” modelis, nes naujesniuose modeliuose, tokiuose kaip Apple Watch Ultra 2, dažnai naudojama pažangesnė, taigi ir brangesnė stiklo technologija. Be to, nustatant keitimo kainą labai svarbu, ar turite “AppleCare+” draudimą, ar ne. AppleCare+ gerokai sumažina tokio remonto išlaidas, tačiau yra susijusi su pradinėmis išlaidomis. Dar vienas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra tai, ar renkatės aptarnavimą “Apple”, ar neautorizuotose remonto dirbtuvėse, nes pirmosiose garantuojama kokybė, tačiau paprastai kaina yra didesnė.

Įvairių modelių išlaidų sąmatos

Senesnių “Apple Watch” modelių laikrodžių stiklo keitimo išlaidos be “AppleCare+” programos gali svyruoti nuo 129 iki 299 JAV dolerių, priklausomai nuo konkretaus modelio ir remonto paslaugų teikimo vietos. Naujausių modelių, pavyzdžiui, “Apple Watch Series 7″ arba “Apple Watch Ultra 2″, kaina gali būti gerokai didesnė, galinti viršyti 300 JAV dolerių dėl šiuose prietaisuose naudojamų sudėtingesnių technologijų ir medžiagų. Verta pažymėti, kad šie skaičiai yra apytiksliai, o kainos gali skirtis priklausomai nuo jūsų geografinės vietos ir dabartinės “Apple” ar trečiųjų šalių paslaugų teikėjų kainų politikos.

“AppleCare+” vaidmuo mažinant išlaidas

Programa “AppleCare+”, skirta laikrodžiui “Apple Watch”, išplečia garantinę apsaugą ir sumažina atsitiktinių pažeidimų, įskaitant stiklo keitimą, remonto išlaidas. Už nustatytą mokestį už kiekvieną incidentą naudotojai gali pasikeisti sugadintą “Apple Watch” laikrodžio stiklą už nedidelę negarantinio remonto kainą. Pavyzdžiui, su “AppleCare+” paslaugos mokestis už ekrano pažeidimą gali būti tik 69-79 JAV doleriai, o tai gerokai sutaupoma, palyginti su standartinėmis remonto išlaidomis. Tačiau skaičiuojant bendrą sutaupytą sumą svarbu atsižvelgti į pradinę “AppleCare+” kainą.

“Apple” serviso alternatyvos

Nors “Apple” siūlo patikimas remonto paslaugas, kai kurie naudotojai gali apsvarstyti galimybę stiklo keitimo paslaugas teikti trečiųjų šalių remonto dirbtuvėse, kurios kartais gali pasiūlyti mažesnes kainas. Tačiau labai svarbu pasverti galimas sutaupytas lėšas ir riziką, pavyzdžiui, prastesnės kokybės medžiagas arba likusios “Apple Watch” garantijos panaikinimą. Visada įsitikinkite, kad trečiosios šalies paslaugų teikėjas turi gerą reputaciją ir suteikia tam tikrą garantiją savo atliekamam remontui.

Išvada

Laikrodžio “Apple Watch”, įskaitant naujausius modelius, tokius kaip “Apple Watch Ultra 2″, stiklo keitimas gali būti brangus reikalas, tačiau tiksli kaina priklauso nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, modelio, to, ar turite “AppleCare+”, ir nuo to, kur pasirinksite atlikti remontą. Nors “AppleCare+” reiškia papildomas pradines išlaidas, ji gali gerokai sumažinti atsitiktinio sugadinimo finansinę naštą. Nesvarbu, ar renkatės remontą per “Apple”, ar svarstote trečiųjų šalių paslaugas, svarbu suderinti kainą su remonto paslaugos kokybe ir patikimumu, kad užtikrintumėte, jog jūsų “Apple Watch” ir toliau veiktų taip, kaip tikėtasi.