Nešiojamas kompiuteris darbui: techninės specifikacijos

Kompiuteriai, internetas

Darbo vietos be kompiuterio šiais laikais yra sunkiai įsivaizduojamos. Juk net ir fizinį darbą dirbantys žmonės dažnai turi naudotis įvairiomis programomis, kurios padeda apsiskaičiuoti tam tikras charakteristikas. Tiesa, nešiojami kompiuteriai darbui yra tokie įvairūs, tad rasti tinkamiausius – rimtas ir atsakingas darbas. Juk Jus tikriausiai domina ne tik patikimumas, tačiau ir nešiojamo kompiuterio kaina.

Tinkamo dydžio vertinimas

Vienas svarbiausių kriterijų yra tinkamas kompiuterio dydis, kad jį būtų su savimi patogu visur neštis. Žinoma, tik tokiu atveju, jeigu tikrai nešitės. Jeigu nebus išnaudojama jo mobilumo funkcija – galbūt tokiu atveju verta pirkti stacionarų, kurie dažniausiai yra kur kas galingesni?

Vertindami dydį taip pat nepamirškite susipažinti ir su svoriu. Galima rasti nuo 1,5 kg iki 10 kg sveriančių nešiojamų kompiuterių. Žinoma, sveriantis beveik 10 kg – tikrai nebus dažnai nešiojamas su savimi, kadangi per sunkus.

O įstrižainės matmenys – taip pat labai kinta nuo 15 colių iki 20 colių, tad vertinkite savo poreikius ir su kokiomis programomis bus dirbama.

Ekrano rezoliucija

Žinoma, taip pat reikia daugiau dėmesio skirti ir ekrano rezoliucijos niuansams, kurie užtikrina, kad naršymas bus sklandus. Pati mažiausia rezoliucija, kuri šiuo metu siūloma rinkoje yra 1366×768. Minimalius poreikius patenkina, tačiau mes siūlome rinktis inovatyvesnę įrangą. Šiuo metu galimi kompiuteriai su FULL HD rezoliucija arba 4K, kuri dažniausiai reikalinga grafikos dizaineriams.

Galios vertinimas

Nešiojami kompiuteriai dažnai vadinami ne tokiais galingais kaip kad stacionarūs, tačiau tai nėra tiesa. Šiuo metu galima rasti sistemas su labai galingais procesoriais, kurie patenkina net ir dizainerių poreikius, kuriems reikalingos daug vietos užimančios programos. Rinkitės kompiuterius su Core i3 procesoriais, taip pat papildomai siūlome įsigyti SSD kietąjį diską.

Dizainas

Galiausiai, kad dirbti būtų kur kas maloniau – taip pat ieškokite kompiuterio ir pagal norimą dizainą. Rasite tiek paprastesnius, kurie dažniausiai primena klasikinį stilių, tiek įmantresnius, kurie patinka hipsteriams ir apskritai savo įvaizdžiu besirūpinantiems asmenims.