Kodėl verta pirkti įmonę?

Įmonių valdymas, Paslaugos

įmonės pardavimasSvajojate pradėti savo nuosavą verslą, tačiau tenka nemažai laiko praleisti bandant sukurti planą, kuris padėtų greitai įsteigti savo įmonę ir pradėti verslą? Jeigu anksčiau dar nesate pradėję kurti savo verslo nuo nulio, tuomet be abejo, tai gali atrodyti labai sunku. Tačiau jūs dabar turite tinkamą išeitį – galite nepradėti kurti naujos įmonės, nes greitas UAB pirkimas bus kur kas paprastesnis dalykas – jums tereikės nusipirkti jau esančią įmonę, kuri bus tinkamai paruošta darbui. Nėra reikalo jaudintis ir dėl tokių dalykų kaip buveinės adresas arba įmonės pavadinimas, kadangi jūs turėsite progą išsirinkti iš gausybės jau sugalvotų pavadinimų, o kiekviena įmonė jau turi savo buveinės adresą, taip pat turi ir visas kitas reikalingas formalias priemones, kad darbas galėtų būti sėkmingai pradėtas.

Tai reiškia, kad jūs turėsite šansą už devynis šimtus litų įsigyti jau egzistuojančią įmonę ir jums tikrai nereikės pradėti visko iš naujo. Jeigu ne įmonių pardavimas, tuomet naujos įmonės kūrimas būtų tikrai gana sudėtingas procesas, nes reiktų pasigaminti naują antspaudą, atstovauti savo naują įmonę notaro biure, taip pat turėti nemažai reikalų su Registrų centru, o tai gali būti labai painu. Taigi, dabar jūs turite galimybę to viso išvengti. Žinoma, jūs turėsite galimybę pakeisti visus įmonės duomenis, kai tik ją nusipirksite – jums tikrai nereikės taikytis prie tų duomenų, kurie jums nepatinka arba yra tiesiog nereikalingi. Ir tai tikrai nereiškia, kad negalėsite pradėti savo veiklos vykdyti – jūs turėsite progą vykdyti savo verslo veiklą net ir tada, kai Registrų centras dar tik tvarkys jūsų įmonės atnaujintus duomenis.

Žinoma, kartu su profesionalų pagalba sukurta nauja įmonė yra taip pat gana lengvas kelias,tačiau reikia pripažinti, kad UAB pardavimas turi kelis pagrindinius privalumus, kuriais ir skiriasi nuo naujos įmonės kūrimo – visų pirma, jums jau iš karto bus suteikti registracijos adresai, paruošti visi dokumentai ir įmonę galėsite pradėti valdyti vos po vienos valandos.