Gražūs žodžiai merginai

Dovanos, Produktai

grazus-zodziaiMeilė – tai ne tik vienas sunkiausiai suprantamų, tačiau ir vienas maloniausių bei svarbiausių jausmų žmogaus gyvenime. Vis dėlto, jei kalbėsime būtent apie vyriškosios lyties atstovus, jiems meilės reikaluose elgtis yra sunkiausia, kadangi vyrai dažniausiai nėra tokie romantiški bei originalūs kaip merginos. Vis dėlto, norint nustebinti merginą, kokiu būdu geriausia išreikšti savo jausmus žodžiais savo merginai, kad tai būtų romantiška bei originalu? Apie tai ir šnekėsime šiandienos straipsnyje.

1.Padarykite mini-spektaklį.
Norėdami, kad jūsų mergina išsižiotų iš nuostabos po jūsų gražių žodžių, galite susikoncentruoti ne tik į žodžius, tačiau ir į jų pateikimą – mūsų manymu, galite surengti netgi tam tikrą mini-spektaklį, norėdami sužavėti savo merginą. Neturime galvoje tikro spektaklio, su aktoriais ir tt.. Tiesiog stenkitės susikoncentruoti ne tik į žodžius, tačiau ir reginį jų apsuptyje – žodžius pateikite dainos pavidalu, su gitara rankose, sakydami savo žodžius rodykite merginai jūsų praleistą malonų laiką primenančius vaizdus ir tt.. Tiesiog mąstykite netradiciškai ir jums tikrai pasiseks.

2.Sudėkite viską į nuotraukas.
Mūsų manymu, tai retai naudojamas, tačiau greičiausiai netrukus išpopuliarėsiantis žodžių išsakymo būdas. Tiesiog pabandykite sutalpinti savo žodžius į nuotraukas – galbūt išraižykite juos smėlyje, o galbūt parašykite ant žolės iš gėlių žiedų – tai bus ne tik puikus suvenyras, tačiau ir nuostabus prisiminimas, turėsiantis išliekamąją vertę.