Picos į namus kainos

Maistas į namus, Paslaugos

pica-vilniujePica į namus – tai kiek praradusi savo populiarumą, tačiau ir toliau plačiai naudojama paslauga. Jos dėka, galite gauti šviežią picą net neišeidami iš savo namų, kas yra tikrai naudinga bei pravartu. Šiandienos straipsnyje kalbėsime apie šios paslaugos kainas Lietuvoje.

Dalis picerijų šią paslaugą teikia nemokamai, kas yra tiesiog tobulas variantas. Vis dėlto, pirmiausia, taip daro tik mažoji dalis įmonių, nes teikti picą į namus nemokamai paprasčiausiai neapsimoka. Taip pat, net jei picerija ir teikia picą į namus Vilniuje nemokamai, dažniausiai tai yra daroma tik vežant į picą į aplinkinius rajonus.

Populiariausias picerijų nusistatymas renkant picos vežimui į namus kainą yra 10-15 litų. Tai yra optimaliausias variantas, atperkantis bet kokį važiavimo vežant picą atstumą, dėl ko picerijai teikti šią paslaugą netgi apsimoka. Taip pat, didelės blogybės tokia kaina žmonėms nedaro – taip, galbūt ir gaila mokėti dešimtinę užtai negaunant nieko, ką galima apčiuopti ranka, tačiau reikia suprasti, jog maistas buvo atvežtas iki jūsų namų, jums net nereikėjo iškelti kojos iš savo namų, tad tokia kaina yra suprantama.

Taip pat, yra ir tokių picerijų, kurios picos atvežimo kainą nustato nuo konkretaus atstumo. Šalimais gyvenantiems žmonėms už picos atvežimą gali tekti sumokėti keletą litų, kai tuo tarpu tolėliau gyvenantiems – dešimt ar daugiau, ką galėtume pavadinti veikiausiai pačiu teisingiausiu sprendimu.

Apibendrinant, picos į namus vežimo kainos Lietuvoje tikrai nėra didelės. Galimybė užsakymą į namus gauti nemokamai ar vos už keletą litų yra tiesiog stulbinanti, jos veikiausia nerasime nemažame valstybių skaičiuje. Vis dėlto, net jei ir tenka susimokėti 10 ar 15 litų už atvežimą, tai yra suprantama bei teisinga kaina, todėl belieka džiaugtis, jog šios paslaugos kainos Lietuvoje yra išties tinkamos bei atitinkančios realybę.