Kaip išsilaikyti vairavimo teises?

Paslaugos

vairavimo mokykla, automobilio teisesVisi, norintys gauti automobilio vairavimo (B kategorijos) teises privalo išlaikyti vairavimo teorijos ir praktikos egzaminą, kurį organizuoja „Regitra“. Norint sėkmingai išlaikyti teorinę egzamino dalį reikės spręsti KET uždavinius, pasitikrinti savo sveikatą bei išklausyti pirmosios pagalbos kursą. Pasiruošus ir gavus visus reikiamus dokumentus, reiktų registruotis į „Regitrą“ teorinio vairavimo laikymui.

Pasiruošti teoriniam vairavimo egzaminui galima savarankiškai, mokantis eksternu arba vairavimo mokykla įsipareigoja mokyti Kelių eismo taisyklių ir padėti spręsti KET bilietus.

Pasitikrinti savo teorines žinias galima naudojantis Vairavimo teorijos kursu online. Taip pat internetinėje erdvėje yra laisvai prieinami ir KET bilietai bei testai ir Kelių eismo taisyklės.

Po sėkmingai išlaikyto teorijos egzamino „Regitroje“, teks laikyti praktinį vairavimo egzaminą, kurio metu bus tikrinami jūsų vairavimo praktiniai įgūdžiai. Taip pat reikės atlikti specialiuosius važiavimo manevrus, automobilio parkavimą, pravažiuoti įvairias kliūtis uždaroje specialioje aikštelėje bei tam tikrą distanciją miesto gatvėmis „Regitros“ pažymėtais maršrutais.

Tam, kad tinkamai pasiruošti praktiniam vairavimo egzaminui, privaloma kartu su vairavimo instruktoriumi būti pravažiavus ne mažiau kaip 30 akademinių valandų. Visada galima užsisakyti papildomų vairavimo pamokų, jei jaučiatės, kad jūsų vairavimo praktiniai įgūdžiai dar nėra pakankamai geri.

Galima praktikuotis, vairuoti ir savarankiškai, kartu su vairuojančiais savo šeimos nariais, nes kuo daugiau turėsite progų praktikuotis, tuo didesnė tikimybė, kad pavyks sėkmingai „Regitroje“ išlaikyti praktinį vairavimo egzaminą.

Laikyti praktinį vairavimo egzaminą „Regitroje“ galite tik po to, kai būsite sukaupę reikalingą kiekį vairavimo valandų ir su instruktoriumi vairavimo mokykloje išlaikę mokyklinę praktinio vairavimo įskaitą.

Norint laikyti egzaminą reikia iš anksto registruotis ir atvykus pateikti asmens dokumentą, medicininę pažymą, pirmosios pagalbos žinių atestavimo pažymėjimą ir mokėjimo kvitą už egzaminą.