Kodėl verta rinktis „Silk‘n“ fotoepiliatorių?

Grožis

Silk‘n fotoepiliatoriaiPer pastaruosius kelerius metus fotoepiliatorių pasiūla rinkoje išaugo ir šiandien džiugina labai plačiomis pasirinkimo galimybėmis. Bet klausimas, kaip pasirinkti teisingai, vis dar aktualus. Bene daugiausia svarstymų sulaukia prekės ženklas – kuriam atiduoti savo simpatiją? Pristatome Jums „Silk‘n“ fotoepiliatorius, kurie pagal pasirinkimą yra vieni iš favoritų. Pasidomėjus išsamiau ir apžvelgus jų charakteristikas, nesunku suprasti, kodėl jie lyderiauja.

Saugumo kriterijus yra reikšmingas kalbant apie bet kokį prietaisą. „Silk‘n“ fotoepiliatoriai, skirti naudoti namuose, yra lengvi, patogūs ir visiškai saugūs, tad tai bus puikus pasirinkimas norint puoselėti savo grožį, procedūrą paversti malonumu ir skirti tam visiškai nedaug savo laiko. Neretai baiminamasi odos nudegimų, bet naudojant „Silk‘n“ fotoepiliatorius reikėtų net labai pasistengti, kad nudegintumėte odą. Taip pat „Silk‘n“ fotoepiliatoriai turi ir integruotą akių apsaugą – šviesos impulsas sklinda tik tada, kai užfiksuojamas aplikatoriaus kontaktas su oda.

Išnaudokite išmaniųjų technologijų teikiamas galimybes, naudodamiesi bet kuriuo „Silk‘n“ fotoepiliatoriumi. Prisijungę per Bluetooth matysite ne tik impulsų likutį, bet ir tai, kokį skaičių blyksčių išnaudojote vienos procedūros metu. Tuo dar nesibaigia šių fotoepiliatorių technologinė pažanga – į savo išmanųjį parsisiųskite specialią programėlę ir planuokite fotoepiliacijos procedūras lengvai bei labai patogiai: niekada nepamiršite procedūros, nes gausite priminimą, programėlė padės sekti rezultatus, fiksuoti progresą, įsimins naudotus nustatymus.

Galimybę reguliuoti greitį turi „Infinity“, „Infinity Premium“, „Glide Rapid“ ir kiti modeliai, todėl galėsite procedūras atlikti sparčiau.

Būtina paminėti ir šių fotoepiliatorių naudojamą kliniškai patvirtintą ir patentuotą HPL technologiją, kuriai būdingas itin efektyvus poveikis, siekiant pašalinti nepageidaujamus plaukelius.

„Silk‘n“ fotoepiliatoriai yra tinkami naudoti visam kūnui. Galima pasirinkti pulsacijos arba slinkimo režimus. Pirmasis režimas bus puikus variantas naudojant aukštesnį energijos lygį, o slinkimo režimas – naudojantiems žemesnį energijos lygį. Toks pasirinkimas leis užtikrinti procedūros efektyvumą.

Kai kurie „Silk‘n“ modeliai (pavyzdžiui, „Silk‘n Infinity“) pašalina ir šviesius plaukelius, ko daugelis kitų fotoepiliatorių nepadaro. Tad jau ir šviesių plaukelių savininkės gali mėgautis šia procedūra ir ilgalaikiais jos rezultatais.

„Silk‘n“ fotoepiliatoriai bus tobulas pasirinkimas, jei prioritetą teikiate kokybei, patogumui ir saugumui. Suderindami tarpusavyje šiuos aspektus prietaisai garantuoja puikų rezultatą.