Kuo ypatingi išmanieji vazonai, ką svarbu žinoti?

Namams

Kaskart kai suplanuojate vasaros atostogas ar kelionę, tenka pasukti galvą kaip išlaikyti augalus gyvybingais. Dažnai tenka ieškoti kas galėtų juos prižiūrėti kol jūs būsite išvykę. Gerai, jei tuo metu kiti žmonės yra neužimti ir sutinka jums padėti, tačiau vasara yra toks metas, kur dauguma keliauja, tad sunku sulaukti reikiamos pagalbos. Tam, kad nereiktų jaudinti dėl savo augalų, galima pasinaudoti puikiu sprendimu, kuris ne tik pasirūpins jūsų augalais, bet ir nereikalaus ypatingo dėmesio.

Augalų ar sodo prekių parduotuvių lentynose ar internetinėse parduotuvėse atsirado puikus pasiūlymas – išmanieji vazonai, kurių dėka galima paliejus vieną kartą augalus, jais fiziškai nesirūpinti net iki dvylikos savaičių. Skamba galbūt neįtikėtinai, bet šiuolaikinės technologijos, leidžia mus džiaugtis gyvenimu be jokių praradimų. Tad kas yra tas išmanusis vazonas, kuom jis vertingas ir kaip juo naudotis.

Išmanusis vazonas turi integruotą savaiminio drėkinimo sistemą, kuri leidžia lengvai pasirūpinti ne tik lapiniais kambariniais augalais, bet ir gėlėmis. Jis yra lengvas, atsparus ultravioletiniams saulės spinduliams, temperatūrų pokyčiams ir fiziniams pažeidimams. Tokio tipo vazonas, turi specialų vandens rezervuarą, kurį galima pripildyti vandeniu, kurio užtenka optimaliam augalų laistymui. Jame yra integruotas vandens lygio indikatorius, kuris parodys ir perspės apie tai, kada jau laikas laistyti augalus.

Galima pasirinkti įvairaus dydžio išmaniuosius vazonus, priklausomai nuo jūsų augalo dydžio ir šaknų struktūros, nuo 13 iki 105 cm aukščio ir nuo 10 iki 50 cm plotį. Taip pat yra gaminami ir 130 cm ilgio vazonai, kurie puikiai tiks ant balkono palangės. Išmaniųjų vazonų formų įvairovė taip pat plati. Priklausomai nuo jūsų vizijos, galite rinktis kvadratinius (kubo ar stačiakampio), apvalius ar ovalo formos išmaniuosius vazonus savo augalams.