Patalpų dezinfekavimas įmonėms

Paslaugos

Mažėjančios koronaviruso pandemijos eroje mes atitirpiname ekonomiką, todėl kasdien atsidaro vis daugiau biurų, salonų ir kitų viešų vietų. Tačiau atsargumas dėl infekcijos ir griežtos Sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijos dėl patalpų ir paviršių dezinfekcijos reiškia, kad žmonėms natūraliai kyla klausimas, kokių efektyvių saugumo priemonių imtis?

Virusai, bakterijos ir kiti patogenai ilgą lieką lieka ore, kol nusėda ant kieto paviršiaus. Tad kiekvienas patalpoje esantis žmogus turi tikimybę užsikrėsti. Vien paviršių ir darbo įrankių nuvalymas dezinfekcijos priemone nėra labai efektyvus, net jei ir kiekvienas klientas arba personalo darbuotojai laikosi visų saugumo reikalavimų, užsidengia nosį bei burną, nuolat dezinfekuoja ir plauna rankas.

Patalpų dezinfekavimo paslaugą teikiančios įmonės, turi visas reikalingas žinias ir įrangą, reikalingą efektyviam patalpų dezinfekavimui. Visų pirma, profesionalai dirba su specializuotais ir labai efektyviais produktais. Tokio tipo dezinfekcijos priemonės nėra parduodamos plačiajai visuomenei, nes netinkamai naudojant, jos gali būti pavojingos žmonių ir gyvūnų sveikatai. Štai kodėl tik kvalifikuoti specialistai teikia šias paslaugas. Pasirinkus šią paslaugą galima ne tik sutaupyti laiko ir daugybės pinigų, bet ir užtikrinti darbuotojų ir klientų saugą, o taip pat ir sveikatą. Yra daug įvairių dezinfekavimo prietaisų bei metodų: ozonavimas, katalizinė jonizacija, trigubas filtravimas ir t.t. Kai kurios funkcijos, ypač oro valymas naudojant anglies ir HEPA filtrus gali veikti nuolat, taip pat ir žmonėms esant kambaryje.

Susirgus darbuotojams tenka kuriam laikui stabdyti darbus arba ieškoti naujų žmonių. Esant kritinei situacijai patalpos gali būti uždarytos dėl nepakankamo aptarnavimo. Sveikas bei saugus personalas yra bet kokios sėkmingos įmonės veiklos pagrindas. Patalpų dezinfekavimas yra paslauga, kuria verslų ir įmonių savininkams rekomenduojama pasinaudoti ne vien tik pandemijos metu, bet ir periodiškai, siekiant pašalinti virusus ir kitus patogenus, atsakingus už sezonines ligas.