Statybų technikos nuoma

Paslaugos, Verslas

Statybų procesas neįsivaizduojamas be tam skirtos technikos. Ji ne tik palengvina daugelį statybos darbų, bet be kai kurių statyboms skirtų įrengimų darbai apskritai neįmanomi. Įsigyti nuosavą statybos techniką yra be abejo brangu. Kartais ji kainuoja ne vieną tūkstantį eurų. Tad vienkartiniams statybų projektams (o kai kuriais atvejais ir pastoviems darbams) statybų vadovai techniką nuomojasi. Ką verta žinoti apie šias paslaugas?

Pasirinkimas
Kalbant apie statybų technikos spektrą, galima išsinuomoti kone visus statyboms skirtus įrengimus. Ekskavatorių, krautuvų ar mini krautuvų, tokių cat nuoma yra populiari paslauga, kurios ieškant neturėtų kilti sunkumų. Žinoma, pasirinkę statybų technikos nuomos įmonę, pasidomėkite ar jų asortimente yra būtent jums reikalingas įrengimas.

Kaina
Kaip ir nuomojantis bet kokią kitą techniką, statyboms skirtos technikos nuomos kaina priklauso nuo nuomojamos technikos modelio bei nuomos laikotarpio. Tad prieš išsinuomodami statyboms skirtą techniką, susiplanuokite statybos darbus. Dauguma įmonių yra lanksčios, tad net jei darbai užtruks ilgiau nei tikėjotės, statybų technikos nuomą galėsite pratęsti.

Tiksliai nuspręskite ko jums reikia

Atsižvelgdami į tai kokius darbus planuojate atlikti su išsinuomota statybų technika, nuspręskite, kuris įrengimas jums bus naudingiausias. Jei planuojate nesudėtingus kasimo, transportavimo ar krovimo darbus, jums pakaks mini krautuvo. Tačiau nepamirškite bendrovės, iš kurios nuomositės techniką, informuoti apie tai, kokiems darbams bus naudojamas mini krautuvas. Tuomet pagal jūsų poreikius bus sukomplektuoti mini krautuvo priedai. Na, o stambesniems statybų projektams įgyvendinti geriau rinktis galingesnio ekskavatoriaus nuomą.

Statybų technikos nuoma yra pats geriausias variantas nenorintiems arba neturintiems galimybės investuoti į statybų projektus. Tai taip pat priimtina, kai statybų technikos poreikis yra retas ar vienkartinis.