Į kokias šalis krovinius patogiausia vežti keliais?

Krovinių pervežimas, Logistika

Krovinių vežimas keliais yra patogus ir nebrangus įvairių siuntų pervežimo būdas. Skirtingai nei gabenimas vandens ar oro keliais, pervežimas sausuma yra daug paprastesnis ir pigesnis. Krovinių pervežimo sklandumas priklauso nuo logistikos įmonės, tad norint sėkmingo, greito ir saugaus krovinių gabenimo reikia kreiptis tik į patikimą bendrovę. Rekomenduojame įmonę „Lognet“, kuri ne vienerius metus organizuoja ir vykdo krovinių gabenimo procesus. Daugiau informacijos apie įmonės teikiamas paslaugas rasite čia: https://log-net.lt/lt/keliu-transportas.html. Tuo tarpu mes pateikiame informaciją, į kokias šalis krovinius patogiausia vežti keliais.

Lietuvos „kaimynės“

Krovinių gabenimas į Latviją, Baltarusiją, Lenkiją, Rusiją, Estiją, Ukrainą ir kitas artimas Lietuvai šalis patogus dėl nedidelių atstumų. Gabenant į šias šalis maršruto nereikia derinti su kitais, pavyzdžiui, geležinkelių keliais. Dėl nedidelių atstumų krovinių gabenimas dažniausiai vyksta tiesiogiai nuo paskirties iki pristatymo taško, bei trunka pakankamai neilgai.

Europa

Krovinių gabenimas keliais į Europos šalis, pavyzdžiui, Vokietiją, Ispaniją, Prancūziją, Italiją taip pat populiarus ir patogus. Kadangi kelyje tarp Lietuvos ir Europos šalių nėra vandens telkinių, transportavimas taip pat dažniausiai būna tiesioginis ir nesudėtingas.

NVS šalys

Dažna krovinių gabenimo kryptis yra Azijos šalys – Tadžikija, Uzbekija, Kirgizija, Kazachstanas. Šie maršrutai vežant krovinius iš Lietuvos taip pat patogūs ir pakankamai nedideli.
Kroviniai keliais gabenami įvairiomis transporto priemonėmis– mikroautobusais, tentinėmis mašinomis ir pan. Savaime suprantama, gabenimas sausumos keliais yra šiek tiek ilgesnis negu, tarkime gabenimas oru. Tačiau kai nėra poreikio labai skubiam krovinio pristatymui, logistika keliais tampa puikia saugaus pristatymo už prieinamą kainą galimybe. Priklausomai nuo šalies, į kurią pristatomas krovinys, pervežimas keliais trunka nuo 1 iki 6 dienų.