Kaip įsitikinti prezervatyvo kokybe?

Prekės suaugusiems, Produktai

prezervatyvo-kokybeTaip, tai vyksta pakankamai retai, bet faktas, jog kartais prezervatyvai gali plyšti. Ir nors dalimi atvejų tai vyksta dėl pačių žmonių kaltės, bet neretai taip yra ir dėl išankstinio prezervatyvo broko. Tai verčia jus nerimauti? Leisime jums apeiti šį moralinį barjerą, pasidalindami būdais, padėsiančiais įsitikinti prezervatyvo kokybe prieš jį naudojant.

Atlikite vandens testą
Vandens testo atlikimas – veikiausiai pats geriausias būdas, norint sužinoti tai, ar prezervatyvas nėra brokuotas. Taip, testo pavadinimas gal ir skamba ganėtinai sunkiai, bet faktas, jog jo atlikimas yra labai paprastas – tam nereikia jokių priemonių, o laiko sąnaudos siekia vos keletą minučių. Jums tereikia atsargiai išimti prezervatyvą iš jo pakelio, jį pilnai ištempti, bei pakišus po kranu arba stikline pripilti į jį vandens. Jei prezervatyve bus nors menkiausia skylutė – iš jo tekantis vanduo tai puikiai parodys. Bet būkite atsargūs, kad patys nebūtumėte kalti dėl tokių skylučių atsiradimo, kadangi neretai žmonės vandenį į prezervatyvą pila per daug stipria srove, todėl tai dalykite lėtai bei kruopščiai.

Apžiūrėkite prezervatyvą mechaniškai
Taip pat, jei norite dar geriau įsitikinti prezervatyvo kokybe – apžiūrėkite į savo rankomis bei akimis. Taip, gali pasitaikyti ir mikroskopinių įtrūkimų, kurių paprastai pastebėti nepavyks, bet dažniausiai jei prezervatyvas yra brokuotas, tai puikiai matosi ir „plika“ akimi, todėl tokia apžiūra taip pat gali padėti pastebėti prezervatyvo broką. Patartina apžiūrėti ir ne tik patį prezervatyvą, bet ir jo įpakavimą – pakankamai dažnai prezervatyvai yra pažeidžiami ne gamybos proceso metu, o juos pervežant iš vienos vietos į kitą, kai jie jau būna supakuoti, todėl jei rasite vienokių ar kitokių pažeidimų prezervatyvo pakuotėje, tai dažniausiai bylos ir apie pačio prezervatyvo pažeidimus.