Kodėl Josera tampa vis populiaresniu pasirinkimu katėms?

Namams

Josera Petfood veikia aštuonis dešimtmečius. Įmonė yra šeimai priklausanti ir įsikūrusi Vokietijoje. Kartu su kačių maistu iš jo gaminamas maistas šunims ir gyvuliams. Josera siūlo platų aukščiausios kokybės kačių ėdalo asortimentą ir parduoda savo maistą daugiau nei 60 pasaulio šalių. Josera yra laimėjusi geriausios naminių gyvūnėlių ėdalo įmonės apdovanojimą, akredituotą Pet Sustainability Coalition (PSC).

Tiekimas ir gamyba

Pasak Josera, dauguma maisto žaliavų yra iš Europos. Ingredientai taip pat gaunami iš Naujosios Zelandijos ir kitų šalių. Bendrovė atsižvelgia į ekologinį poveikį, įskaitant transportą ir biologinę įvairovę.

Bendrovės teigimu, jo receptus formuluoja mitybos specialistų, agronomų ir veterinarų komanda. Ji valdo pažangiausias gamybos patalpas Vokietijoje ir atlieka laboratorinius tyrimus. Visas jų gamybos procesas yra sertifikuotas DLG. Vokiškas DLG antspaudas „Pagal Vokietijos standartus“ reiškia, kad patikrinta maisto produktų kokybė ir gamybos procesai atitinka Vokietijos standartus. Lietuvoje šio visaverčio ėdalo galite rasti superkate.lt

Kokio tipo kačių maistą siūlo Josera?

Josera gamina ir šlapią, ir sausą kačių maistą. Jame naudojama tik žmonių maistui tinkama mėsa. Bendrovė nenaudoja GMO ingredientų, dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar konservantų. Josera nenaudoja jokių bandymų su gyvūnais. Bendrovė gamina maistą, kuriame nėra grūdų ir kuriuose yra grūdų.

Nesvarbu, ar turite veislinį katiną, ar mišrūną, nesvarbu, ar jis didelis, ar mažas, nesvarbu, ar jis senas ar jaunas – kiekvienam jūsų keturkojui siūlomas tinkamas maistas iš Josera.

Kokybiškas ėdalas gyvūnams turi būti ne tik gero skonio, bet ir itin lengvai virškinamas bei atitikti individualius jūsų augintinio poreikius. Dietologų komanda, taip pat akademiniai ir profesionalūs ekspertai dirba kartu, kad sukurtų aukštos kokybės produktų formules, paremtas naujausiais pasiekimais.