Kodėl verta įsigyti surenkamą šiltnamį?

Kiemas ir aplinka

Visi sodo ir daržo gėrybių augintojai puikiai žino, jog surenkami šiltnamiai yra itin praktiškas ir vertas investicijų pirkinys. Tad jei norite patys pabandyti užsiauginti ekologiškų daržovių ir prieskoninių žolelių, tikrai verta pasvarstyti apie šiltnamį, kurį galite be didelio vargo surinkti patys arba užsisakyti, kad šį darbą už jus atliktų profesionalų komanda.surenkami siltnamiai

Jei turite papildomos laisvos žemės, tuomet galima pamąstyti ir apie didesnį šiltnamį, kuriame užaugintas derlius gali tapti puikiai verslo pradžia. Pramoniniame šiltnamyje galima drąsiai auginti salotas, pomidorus, agurkus, paprikas ir net uogas. Šiltnamyje yra sudaromos visos sąlygos, kad derlius užaugtų ir subręstų žymiai greičiau, nei atvirame lauke ir grunte. Jei manote, kad surenkami šiltnamiai ir juose užaugintas derlius gali jums padėti pradėti savo verslą. Tai reiktų pagalvoti apie pradinį kapitalą, kurio prireiks laistymo įrangai įsirengti ir sėkloms ar sodinukams įsigyti. Tačiau pradžiai, galima pabandyti užauginti daržoves, nusipirkus mažesnių gabaritų šiltnamį.

Pramoninių surenkamų šiltnamių konstrukcijos susideda iš metalinių rėmų, atsparių korozijai ir aplinkos poveikiui ir poliuretaninės plėvelės ar polikarbonato lakštų, kurie atstoja įprastą plastiko dangą, tačiau yra žymiai už ją patvaresnė ir atsparesnė mechaniniams pažeidimams. Surenkami šiltnamiai yra patogūs tuo, kad jų konstrukcijas galima sujungti ir pasidaryti visą šiltnamių kompleksą ir daržovių auginimo ūkį. Taip pat šie statiniai yra mobilūs ir juos galima nesudėtingai perkelti iš vienos vietos į kitą.

Įprastai surenkami pramoniniai šiltnamiai yra surenkami per vieną ar dvi dienas. Tai nesudėtingai galima padaryti ir patiems. Svarbiausia vadovautis pateikta instrukcijos schema ir rekomendacijomis. Tam tikrai nereiks jokių specializuotų įrankių ar įrangos, nebent planuojate įsigyti ir statyti nestandartinio aukščio surenkamą pramoninį šiltnamį.