Kaip pasirinkti lauko žaliužes?

Paslaugos

Nėra vienodų taisyklių ar patarimų, koks langų uždengimas labiausiai tiks jūsų namams. Tik su šios srities specialistais galima išsirinkti tinkamiausį variantą. Jie atvyks į namus, išmatuos esamas konstrukcijas ir, atsižvelgę į individualią situaciją, pasiūlys tinkamiausią sprendimą. Sumontavę pasirinktą produktą, specialistai patars, kaip jį naudoti, prižiūrėti bei atsakys į visus jums kylančius klausimus. Apsauginių žaliuzių privalumų iš tiesų yra nevienas. Pagrindinė jų funkcijaa yra apsauga nuo įsilaužėlių. Taip pat saugo nuo gamtos veiksnių poveikio, sulaiko šilumą, pagražina interjerą. Žaliuzės gali būti su oro jutikliais, kurie automatiškai pasikelia arba nusileidžia priklausomai nuo oro sąlygų.

Lauko žaliuzės

Lauko žaliuzės– viena iš efektyviausių priemonių, kuri sustabdo didžiąją dalį tiesioginių saulės spindulių. Dieną apsaugo patalpas nuo perkaitimo, o tai leidžia sumažinti kondicionavimo kaštus. Viduje esančių daiktų: baldų, sienų, kilimų, odos apmušalų, paviršius saugo nuo blukimo, o naktį- nuo ryškių miesto šviesų, trukdančių ramiai miegoti, bei patalpose jaukumo įvaizdį.

Lauko žaliužių valdymas

Lauko žaliuzės gali būti valdomos dviem būdais: Rankiniu- kai šviesos srautas reguliuojamas rankenėle ar virvele, arba automatiniu- kai gaunamas šviesos kiekis valdomas nuotoliniu valdymo pulteliu ar klavišiniu jungikliu.

Lauko žaliuzių profilio tipai

Gaminamos dviejų tipų fasado horizontalios žaliuzės. Jų profiliai gali būti primenantys C raidę ir primenantys Z raidę. Lauko žaliuzės pasižymi nesudėtinga montavimu, lengva konstrukcija bei išskirtine išvaizda. Jos atsparios korozijai, nerūdija. Žaliuzes ne tik pagražina langus, bet pasirinkus atitinkamas formas bei spalvas, gali sukurti šiuolaikiška, elegantišką, jaukų ar solidų įvaizdį.

Roletai

Roletai yra originalaus dizaino, šiuolaikinių technologijų ir klasikos derinys, kuris ne tik papildo interjerą, bet ir puikiai atlieka savo funkcijas. Unikalūs roletų audinių raštai bei spalvos suteikia galimybę kurti gyvą, žaismingą interjerą. Tai roletai, kurie yra su permatomis juostomis, pro kurias prasiskverbia šviesos ir šilumos. Vieni didžiausių roletų privalumų- patogus valdymas ir funkcionalumas. Paprastai jie montuojami nišose arba ant jų. Roletų audinys nesudėtingai valdomas krašte esančia grandinėle, ja roletus galima pakelti ir nuleisti iki norimo lygio.