Kokia yra CO2 lazerio paskirtis?

Produktai

Galbūt nesate susipažinę su pavadinimu „CO2 lazeris“, tačiau iš tikrųjų tai yra vienas populiariausių ir plačiausiai naudojamų visų laikų lazerių – daugiausia dėl savo universalumo.

CO2 lazeris gali  išgydyti bet ką, ką tik sugalvojate, pavyzdžiui, randus, saulės dėmes, strijas ir odos išaugas. Iš esmės tai itin efektyvus gydymas, naudojamas gydyti daugiau odos problemų, nei galėčiau išvardinti. Ir kaip tik todėl dermatologai, grožio mylėtojai ir odos priežiūros profesionalai yra taip apsėsti jo – tai tikrasis renesanso lazeris.

Odos atnaujinimas CO2 lazeriu – tai procedūra, kurios metu naudojamas anglies dioksidas (CO2) ir odos paviršių šalinantis lazeris (abliacinis lazeris), siekiant pašalinti randus, karpas ir gilias raukšles.

Kaip veikia odos atnaujinimas CO2 lazeriu?

„Tai anglies dioksido lazeris, naudojamas odos atjauninimui“, – sako Niujorke dirbanti dermatologė daktarė Hadley King. “Jis išgarina plonus odos sluoksnius, sukurdamas kontroliuojamą sužalojimą, o odai gyjant, kolagenas gaminamas kaip žaizdos gijimo proceso dalis.”

Abliaciniai lazeriai, tokie kaip CO2 lazeris, veikia traumuodami odą. Jis pašalina ploną išorinį odos sluoksnį (epidermą) ir šildo apatinę odą (dermą). Tai skatina naujų kolageno skaidulų augimą. Kai epidermis gyja ir atauga, apdorota oda atrodo skaistesnė, lygesnė ir stangresnė.

Neabliaciniai lazeriai, tokie kaip impulsinės šviesos (IPL) prietaisai, netraumuoja odos, o skatina kolageno augimą ir pagerina odos tonusą bei tekstūrą. Tai mažiau invazinė ir reikalauja trumpesnio atsigavimo laiko, tačiau yra mažiau veiksminga.

Chirurgas parenka lazerio tipą, atsižvelgdamas į gydomą būklę ir paciento kosmetinius tikslus.

Kokie yra CO2 lazerinio odos atnaujinimo naudojimo būdai?

CO2 lazerinis odos atnaujinimas gali būti naudojamas gydyti:

  • Smulkios ir gilios raukšlės
  • Amžiaus dėmės
  • Netolygus odos tonas arba tekstūra
  • Saulės pažeista oda
  • Lengvi ar vidutinio sunkumo spuogų randai
  • Didelės poros
  • Paviršinė ar gili hiperpigmentacija