Orkaitės – namų jausmo puoselėtojos

Buitinė technika, Namams

OrkaitesJei šimtui žmonių pasakytume žodį „namai“ ir paklaustume, su kuo jiems jis asocijuojasi, bent septyniasdešimt penki iš jų atsakytų, kad su šiluma, mylimais žmonėmis ir gardžiais valgiais. Šis žodis jau seniai tapo savotišku epitetu, apibūdinančiu vidinę emocinę žmogaus būseną, kai jis jaučiasi saugus, mylimas ir ramus. Tai ir yra namų jausmas. Prie kurio puikiai tinka skani vakarienė arba kvapnus savaitgalio desertas su mylimais žmonėmis šalia ir kavos puodeliu rankose.

Prie šio jausmo labai stipriai prisideda orkaitės. Taip, Jūs perskaitėte teisingai – orkaitės. Kiek iš mūsų vakarais po darbo atsipalaiduoja gamindami maistą sau ir šeimai, kiek iš mūsų to maisto vakarais laukiame. Kiek iš mūsų savaitgaliais sukviečiame artimus žmones ir draugus savaitgalio pietums, kiek iš mūsų tokių pietų keliaujame pas brangius žmones. Kiek iš mūsų laukiame, kada galėsime išbandyti naujo pyrago receptą, kiek iš mūsų prie kavos mėgaujamės pyrago gabalėliu.

Dėl šių priežasčių orkaitės pasirinkimas – itin atsakingas ir svarbus žingsnis. Taigi, kaip nesuklysti?

Orkaitės gali būti dujinės arba elektrinės. Dujinė orkaitė pasižymi žemesne eksploatavimo kaina, kas ypač aktualu daug gaminantiems, nes dujos yra pigesnės nei elektra, tačiau turi ir minusų: didžiausias iš jų – ribotas funkcionalumas (nėra daug programų ir režimų). Elektrinės orkaitės yra funkcionalesnės, tačiau jų eksploatavimas yra brangesnis, todėl yra tinkamesnis mažiau gaminantiems arba tiems, kurie šiuo klausimu netaupo, o nori funkcionalumo virtuvėje.

Taigi, tiek vienas, tiek kitas variantas šiandien yra saugus, patikimas ir kokybiškas, todėl tikrai išsirinksite optimaliausią variantą savo virtuvei ir džiuginsite mylimus žmones gardžiomis vakarienėmis ir nuodėmės vertais savaitgalio desertais.