Pramogos turiningam savaitgaliui

Laisvalaikis

Kalbant apie savaitgalius, tai dažniausiai būna savaitgalis su šeima. Tačiau ir su šeima tai gali būti aktyvus savaitgalis,  tereikia atrasti visiems bendrą veiklą. Savaitgalis kitaip gali būti išvyka į mišką, ar išvyka į SPA centrą, o gal tai pasivažinėjimas keturračiais miško keliais, ar žvejyba ar plaukimas baidarėmis su nakvyne?

Ką veikti savaitgalį ?

Savaitgaliai brangūs visiems, ypač dirbantiems. Tai laikas atsipalaiduoti ir pailsėti nuo  praėjusios savaitės. Taip pat tai galimybė kokybiškai praleisti laiką su savimi ir savo šeima. Norėdami išnaudoti visas šias dienas, suplanuokite savaitgalio veiklą. Pasidomėkite, ką nuveikti savaitgalį namuose, ypač šiuo metu, kai visiems patariama kiek įmanoma daugiau likti patalpose. Kad padėtumėte planuoti savo poilsio dienas, peržiūrėkite šį savaitgalio veiklos idėjų sąrašą.

Kino maratonas

Paruoškite užkandžius, išjunkite šviesą ir įjunkite televizorių! Filmų ar televizijos serialų žiūrėjimas kartu gali būti puiki šeimos diena. Galite žaisti žaidimą, tada laimėtojas gali nuspręsti, kurį filmą ar televizijos laidą žiūrėti. Galite pasidalinti savo mintimis ir juoktis apie jas valgio metu.

Stalo žaidimai

Kas nemėgsta stalo žaidimų? Monopolis ir gyvatės bei kopėčios – tai tik keletas stalo žaidimų, kurie savaitgalį su šeima tikrai pavers puikiu. Galite žaisti dėl prizų laimėtojams arba dėl pasekmių pralaimėtojams, kad žaidimas būtų linksmesnis.

Grilio vakarėlis

Šeimos pasimatymas lauke ir kartu su šeima ruoškite kepsninę. Kiekvienam šeimos nariui galite priskirti tam tikrą užduotį ir tiesiog investuoti į nedidelę kepsninę. Kitam kepsninės vakarėliui išleisite tik šiek tiek tik maistui, o šašlykinės vakarėlis gali būti savaitgalį vykusių dalis su šeima.

Šeimos varžybos virtuvėje

Paverskite savo darbus smagiu būdu suburti savo šeimą! Į savo savaitgalio veiklą įtraukite maisto ruošimą šeimai. Maisto ruošimas sukelia nemažą konkurenciją, tačiau suteikia tiek daug ryšių šeimai. Padalinkite savo šeimą į dvi komandas ir kiekvienai komandai paskirkite po patiekalą paruošti. Įtraukę šiek tiek konkurencijos į savo kasdienius darbus, galėsite smagiai praleisti laiką su šeima. Nereikia išleisti daugiau biudžeto, nes šiai dienai ruošite maistą. Indų plovimas pavalgius arba namų netvarka bus pralaimėjusios komandos pasekmė.