Gėlių dėžutės – džiuginanti dovana

Dovanos, Laisvalaikis

Jei planuojate sveikinti artimą žmogų gimtadienio, vestuvių, vardadienio ar kita proga greičiausiai galvojate apie gėlių puokštę. Ji galėtų būti dovana ar jos papildymas.
Gėlių dėžutės
Egzistuoja floristinės mados, kurios išstumia gėles įsuktas į celofaninę plėvelę. Šiuo metu sparčiai populiarėjanti naujovė – gėlių dėžutės. Tai subtilioje, estetiškoje dėžutėje sukomponuota gėlių puokštė. Ją įteikus, žmogui nereikės sukti galvos, kur įmerkti gėles, o iš karto galės statyti ant stalo ar kitoje vietoje, kur ji žydės ir džiugins.

Gėlių dėžutės nevargins žmogaus, gavusio tokią puokštę. Jas nesudėtinga prižiūrėti. Pakaks kartas nuo karto įpilti vandens, kad sudrėktų dėžutėje esanti kempinėlė. Tai daug paprasčiau nei kas dieną keisti vandenį vazoje, norint išlaikyti jas nenudžiūvusias kuo ilgiau.

Šiose dėžutėse gali būti komponuojamos įvairios gėlės, įvairių spalvų ir formų. O subtili ir stilinga dėžutė užbaigia ir sujungia viską į prabangią visumą. Gėlių dėžutės šaunus pasirinkimas tiek esant progai, tiek be jos, kai norime parodyti, kad galvojame apie artimą žmogų, prisimename, branginame. Tai netgi puiki dovana sau, kai norime, kad namuose pražystų gėlės ar darbe erdvė taptų jaukesnė ir šiltesnė.

Apsisprendę įsigyti gėlių dėžutę sau ar dovanai, galite rinktis, kokias gėles komponuoti, kokio dydžio puokštė turėtų būti, pasirinkti dėžutės dydį, formą, spalvą. Ją galite rinktis kokia jums gražesnė arba derinti prie namų ar kito interjero.

Bet koks parodytas dėmesys brangiam žmogui džiugina tiek patį, tiek kitą. Na, o gėlės visada pasako daugiau. Kažkodėl gėlė, kuri netinka vienam draugui, puikiai dera mylimajam ir atvirkščiai. Gėlių dėžutės gali būti sukomponuotos, kad tiks ir bet kokiai progai, ir atitinkamam žmogui. Jūsų pageidavimus visada išklausys ir juos įgyvendins Gėlių butikėlis.