Stilingos moteriškos kuprinės

Aksesuarai, Stilius, mada

Odinės kuprinės – mėgstamos vaikų, moterų ir vyrų tarpe, nes jos yra talpios ir praktiškos, jas tinka nešioti į mokyklą, universitetą ar laisvalaikiui. Odinės kuprinės pagamintos iš minkštos odos arba kitų medžiagų, atrodo šiek tiek sukritusios, švelnių atspalvių ir skirtingų formų. Jos būna talpios, universalios tinka prie įvairaus sstilingos moteriskos kuprinestiliaus drabužių. MINI- kuprinės šiuo metu itin populiarios, jos gali būti užsegamos ir suvarstomos, nėra labai talpios, bet skirtos susidėti būtiniausiems daiktams. KUPRINĖS – RANKINĖS, tokias kuprines renkasi moterys, kurios nori įsigyti dvigubą funkciją atliekantį aksesuarą. Tokias kuprines galima nešioti ant nugaros, o nusisegus papildomus dirželius, rankose, savo turimą kuprinę, visada galėsit paversti į rankinę.

Kuprinės iš odos pakaitalo

Stiprios ir kietos kuprinės gaminamos iš tvirtos, kietos odos arba iš odos pakaitalo, šios kuprinės pasižymi didesniu talpumu, yra įprastų geometrinių formų, gali būti stačiakampio, kvadrato arba ovalios formos. Kuprinės turi vieną arba du skyrius, gaminamos su užvertimu arba daliniu užsegimu,anksčiau kuprinės buvo reikalingos moksleiviams ir studentams, o šiais laikais jos tapo neatsiejama gyvenimo dalimi, jos puikiai tinka einant į darbą, ar keliaujant. TURISTINĖS kuprinės aukštos kokybės tinka kelionėms ir trumpiems žygiams, jos neatskiriamas aktyvaus laisvalaikio- atributas.

Kokie gali būti moteriški krepšiai ?

Moteriški krepšiai gali būti:
•Kelioniniai krepšiai;
•Sportiniai krepšiai;
•Pirkinių krepšiai;

Verslo moterys renkasi dėklus dokumentams, dėklus kompiuteriams, ar verslo klasės kelioninę kuprinę, o kelionėms tinka krepšys su ratukais, su savimi galima pasiimti krepšį rūbams, svarstykles lagaminui pasverti, piniginę ant kaklo, kelioninius įrankius ir kelioninį puodelį. Visas reikalingas prekes galima įsigyti internetinėje parduotuvėje.