Koks maistas ir gėrimai reikalingi gimtadieniui?

Dovanos, Paslaugos, Produktai, Šeima, vaikai

Kad ir koks gimtadienis artėja: vaiko gimtadienis, draugo, tėčio, mamos ar bendradarbio gimtadienis svarbu jam tinkamai pasiruošti, kad gimtadienis pavyktų sklandžiai, būtų malonus siurprizas kaltinikui ir visiems svečiams. Pagal svečių kiekį sudarykite maisto ir gėrimų sąrašą. Pasirūpinkite vienkartiniais ar kitais valgymo indais, valgymo įrankiais. Pasitikrinkire ar tarp svečių yra vegetarų, alergiškų tam tikriems maisto produktams žmonių, negeriančių ir pan.

Ką pagaminti vaiko gimtadieniui?

Ruoškite paprastus, neteplius užkandžius, kuriuos lengvai galima paimti ranka ir valgyti be įrankių- mėsos ir daržovių vėrinukus ant iešmelių, daržovių traškučius, sumuštinukus ar tortilijas įdarytas daržovėmis. Vafliai ant pagaliuko ir įvairiaspalviai morengai garantuotai patiks svečiams. Taip pat spraginti kukurūzai, aplipdyti išvirta karamėle ir medumi su cinamonu. Kiekviena mama ar tėtis labai panorėję tikrai gali išsikepti tortą patys. Vaikiškas tortas geriausias tada, kai vaikas gali jį paimti ranka ir išlėkti į kiemą. Iškeptus keksiukus labai patogu nešti į darželį, mokyklą, pikniką ar kitą šventimo vietą. Būtinai įtraukite ir vaikus į torto kepimo bei dekoravimo procesą, taip jie jausis prisidėję prie šventės.

Kokius gėrimus vaikai mėgsta?

Vaikai yra judrus ir greitai pavargsta, todėl ne vienas iš jų paprašys atsigerti. O jei ąsotis gaivaus gėrimo bus lengvai pasiekiamoje vietoje, jie patys įsipils ir atsigers. Gerimai vaiko gimtadienio šventei- būtinas pirkinys parduotuvėje arba ant stalo patiekti vandens ąsotį, kuris numalšina ir neturi cukraus. Tokį vandenį galima paskaninti vaisių gabaliukais: citrinos, apelsino, mandarino, arbūzo, kurie suteiks kvapą.

Kuo šampanas skiriasi nuo putojančio vyno?

Sraigeirvarle.lt gurmanų parduotuvėje prekiaujama šampanu ir putojančiu vynu. Nemažai lietuvių vis dar painioja šampaną ir putojantį vyną. Šie gėrimai skiriasi ne tik kilmės vieta, bet ir skoninėmis savybėmis, kokybe. Nėra vieno teisingo atsakymo, ką rinktis. Didieji šampano namai turi didelį žaliavos pasirinkimą, todėl rinktis didžiuosius gamintojus yra saugu. Mažųjų gamintojų šampanai dažniausiai gaminami iš vieno kaimelio vynuogių. Tad šis pasirinkimas mažiau nuspėjamas, įdomesnis, tačiau kartu ir mažiau saugus.