Kaip reklamuoti privačius vaikų darželius?

Produktai, Vaikų darželiai

privatus vaiku darzeliaiPrivatūs vaikų darželiai turi išties didelį potencialų pelningumą, kas lemia tai, jog jų Lietuvoje kuriasi vis daugiau. Bet visgi, iki nuolatinio pelno įkūrus darželį lieka vienas didelis žingsnis – reklama. Tad kaip geriausia reklamuoti privačius vaikų darželius Lietuvoje?

Televizija
Televizijų reklamos laikas yra išties labai brangus, kas yra esminė priežastis, dėl kurios pakankamai nemaža privačių vaikų darželių dalis iš kart atmeta tokios reklamos galimybę. Visgi, nors tokia reklama ir yra išties labai brangi, bet tai atperka jos milžiniškas efektyvumas. Galiausiai – efektyvumas didėja ir kainos mažėja renkantis kiek mažesnę auditoriją turinčius kanalus, ką atperka tai, jog praktiškai visa auditorija yra tikslinė. Kalbame apie įvairius animaciniams filmukams dedikuotus televizijos kanalus arba tuos, kurie yra skirti šeimai, kuriuose eterio laikas dažniausiai yra kiek pigesnis, nuo ko tokios reklamos efektyvumas privačių darželių atžvilgiu ne tik nemažėja, bet netgi ir didėja.

Šeimai skirti žurnalai
Į specifinę auditoriją taikantys žurnalai šiomis dienomis Lietuvoje, kad ir kaip būtų keista, žinant jog kalbame apie interneto amžių, vis labiau populiarėja. Ir tai iš esmės yra suprantama – konkrečias temas aprėpiantys žurnalai leidžia tiek įdomiai bei turiningai praleisti laiką, tiek ir atitrūkti nuo kasdieninės rutinos. Visgi, tokiuose žurnaluose slepiasi ne tik pramogos ir poilsis, bet ir verslo niša, kurią gali puikiai išnaudoti ir privačių vaikų darželių savininkai. Lietuvoje yra bent keletas pakankamai didelį populiarumą tikslinės auditorijos tarpe turinčių žurnalų, skirtų šeimoms/mamoms, kurios iš esmės ir yra potencialūs privačių vaikų darželių klientai. Prie to pridėjus ir tai, jog reklama tokiuose žurnaluose yra pakankamai nebrangi, turėtumėte nesunkiai suprasti, kodėl tai įvardinome kaip vieną iš labiausiai dėmesio vertų reklamos galimybių privatiems vaikų darželiams.