Kelionė keltu – dėmesio verta pramoga

Laisvalaikis, Šeima, vaikai

Brittany FerriesAtėjus atostogų ir kelionių metui – vasarai, laikas planuoti savo atostogas ir kelionės maršrutą. Visi dažniausiai keliauja automobiliais, autobusais, traukiniais ir, žinoma, lėktuvais, tačiau retai kada pasirenka keliauti keltais. Vieni, galbūt, yra mažai girdėję apie šį keliavimo būdą, kiti bijo išbandyti. Dabar stengiamės taisyti klaidą ir informuoti apie keliones keltais ir norime pakeisti nuomonę ir įtikinti, kad kelionė keltu – visiškai saugi. Be to garantuojanti ypatingus vaizdus ir neišdildomus įspūdžius visiems metams iki kitos kelionės, o gal net ir visam gyvenimui.

Viena iš didžiausių keliones keltais siūlančių įmonių yra Brittany Ferries. Tai Prancūzijos keltų kompanija, vykdanti reisus į įvairias šalis: Didžiąją Britaniją, Airiją, Ispaniją.

Brittany Ferries siūlo keliones moderniais, prabangiais keltais, kuriuose būsite apgyvendinami kajutėse. Kelionės metu galite laiką leisti parduotuvėse, pramogų centruose. Tačiau pagrindinė šios kompanijos stiprybė – itin didelis dėmesys maistui. Visi žinome apie prancūziško maisto kokybę, tačiau ne visi esame ragavę tikro prancūziško maisto. Brittany Ferries keltuose šią klaidą galite ištaisyti. Maistą keltų kavinėse ir restoranuose ruošia tikri virtuvės šefai, be to prie maisto visada galite paskanauti rinktinių vynų.

Šie keltai suteikia galimybę keliauti neįgaliesiems, mažamečiams vaikams, kartu su savimi pasiimti mažuosius keliautojus – naminius gyvūnus.

Kiekvienais metais keliautojų Brittany Ferries keltais daugėja: pavyzdžiui, 2012–2013 metais keliavo daugiau nei 2,3 milijono gyventojų; 2013–2014 metais – daugiau nei 2,4 milijono gyventojų; o 2014–2015 metais – daugiau nei 2,5 milijono gyventojų.

Taigi, vasara – puikus metas išbandyti naują keliavimo būdą – keliones iš Prancūzijos keltais į Didžiąją Britaniją, Airiją, Ispaniją. Tokia kelionė paliks ilgesnius įspūdžius nei įprasta kelionė automobiliu, autobusu ar lėktuvu, tą garantuoja Brittany Ferries.