Sužadietuvių žiedai pagal vienetinius užsakymus

Aksesuarai, Stilius, mada

Pasipiršimo momentas yra ne mažiau jaudinantis ir itin svarbus ne tik būsimai nuotakai, bet ir jaunikiui. Negana to, kad jaudulys apima galvojant, kokį atsakymą išgirs, bet dar papildomai neretai jaudinamasi, ar patiks sužadėtuvių žiedas. Šiam papuošalui skiriamas ypatingas dėmesys, neretai pasitelkiamos geriausios draugės, sesės ar net mamos į pagalbą, kad tik rezultatas būtų maksimalus.

Ieškodami tinkamo sužadėtuvių žiedo savo mylimajai, vyrai dažnai užeina ne į vieną parduotuvę, o kartais nuvažiuoja ir ne vieną kilometrą. Ypatingai moterims, kurios turi savitą stilių ir išskirtinį skonį, tas jaudulys ir nežinia kamuoja vis labiau. O kad nupirkus žiedą iki pat tos atsakingos akimirkos nekankintų abejonės, kartais idealiausia žiedą užsakyti pagal individualų užsakymą.

Sužadėtuvių žiedų gamyba užsiimantys juvelyrai teigia, kad vienetiniai užsakymai visuomet būna su gilia mintim. Kartais atnešamas kažkokią reikšmę turintis akmuo ar detalė, kurią norima įdėti į sužadėtuvių žiedą. O kartais tiesiog būna noras, kad toks pat žiedas nepuoštų jokios kitos moters rankos.

Sužadėtuvių žiedai gali būti patys įvairiausi, nuo klasikinių iki išskirtinių modelių, nuo įprasto spalvoto aukso iki platinos. Kiekvienas būsimas jaunikis siekia su turimu biudžetu išgauti maksimalų rezultatą. Ir visai nesvarbu, didesnė ar mažesnė suma skiriama, net ir pigesnis sužadėtuvių žiedas gali atrodyti prabangiai ir gražiai. O žiedo gamybai nebūtina panaudoti vien tik įprastai pamėgtus deimantus, tačiau ir perlus ar kitus, labiausiai asmenybę atskleidžiančius akmenis.

Renkant sužadėtuvių žiedą, labai svarbu pataikyti į moters širdį. Įsiklausyti, ką ji kalba, kaip apibūdina mėgiamus papuošalus, prisiminti, galbūt kažkada juokais buvo apie sužadėtuvių žiedą užsiminusi. O kartais tiesiai paklausti geriausios mylimosios draugės, kuri galėtų pagelbėti ir patikimai paslaptį išlaikyti.