Vietinės siuntos: koks būdas patogiausias?

Logistika, Paslaugos

Siuntų siuntimas Lietuvoje jau tapo įprastu reiškiniu. Parduodant/ perkant prekes, norint pasveikinti artimą žmogų, gyvenantį kitame Lietuvos kampelyje, nedvejodami naudojamės siuntų gabenimo paslaugomis. Tai atveria mums galimybes be rūpesčių ir laiko gaišaties pristatyti daiktą žmogui, nesvarbu kur jis begyventų. Jei šiomis paslaugomis naudojatės retai, ar ketinate tai daryti pirmą kartą, tikriausiai esate pagalvoję, koks siuntos Lietuvoje siuntimo būdas patogiausias? Tikimės ši informacija padės išsirinkti jums priimtiniausią būdą.

● Paštomatas – paštomatas
Paštomatas – tai terminalas, į kurį pristatomos atsiųstos siuntos ir iš kurio paimamos siuntos, kurias reikia išsiųsti. Vadovaujantis paštomato ekrane matoma informacija ir suvedus duomenis (siuntėjo ir gavėjo vardą, pavardę, adresą) atspaudinamas lipdukas (adreso kortelė), kuris klijuojamas ant siuntinio pakuotės, o siuntinys paliekamas saugiame automatiškai rakinamame skyriuje. Numatytu laiku (dažniausiai kiekvieną dieną) siuntiniai iš paštomato paimami ir siunčiami nurodytais adresais. Šis siuntimo būdas patogus tada, kai norite laisvai pasirinkti kada išsiųsti ar atsiimti siuntinį. Taip pat tai vienas iš pigiausių siuntimo būdų.

● Nuo durų iki durų
Siuntų siuntimas nuo durų iki durų – tai siuntimo būdas, kai kurjeris atvyksta paimti siuntos nurodytu adresu ir pristato ją nurodytu adresu. Be abejo, tai patogu, nes nereikia niekur važiuoti. Taip pat ši paslauga naudinga, kai nėra galimybės vykti iki paštomato arba jis yra toli. Prieš atvykstant paimti ar įteikti siuntos kurjeris susisiekia su gavėju ir siuntėju dėl patogaus pristatymo laiko suderinimo.

● Paštomatas – iki durų
Siunčiant šiuo būdu norima siųsti siunta pristatoma į paštomatą, iš kurio siunčiama tiesiai nurodytu adresu. Šis siuntimo būdas pasirenkamas, kai norima, kad siunta būtų pristatyta tiesiai gavėjui.
Siunčiant bet kuriuo būdu, siuntėjams ir gavėjams atsiunčiamas siuntos sekimo numeris, pagal kurį galima stebėti siuntos buvimo vietą realiu laiku.