Elektroninės komercijos privalumai

Įmonių valdymas, Kompiuteriai, internetas, Paslaugos, Produktai

Elektroninė komercija yra vis labiau populiarėjanti niša. Pirkėjai pastaruoju metu dažniau renkasi apsipirkimą internetu, o ne fizinėse parduotuvėse. Tuo tarpu verslininkai teikia pirmenybę prekiauti prekėmis ar paslaugomis ne tiesioginės, o internetinės parduotuvės pagalba. Elektroninės prekybos patogumas ir nauda pirkėjams yra neabejotina. Apsiperkant internetu nereikia niekur važiuoti, o prekės pristatomos tiesiai į namus. Verslininkams elektroninė komercija taip pat suteikia daug privalumų. Susipažinkime su jais. 

● Nereikia patalpų
Steigiant ne fizinę, o internetinę parduotuvę nereikia prekybinių patalpų. Tai ne tik žymiai sumažina patiriamas išlaidas, bet ir išlaisvina nuo rūpesčių ieškant tinkamų patalpų.

● Reikia mažiau darbuotojų
Suprantama, kad vystant prekybą fizinėje parduotuvėje darbdavys turi įdarbinti pardavėją (ar dvi), valytoją, o kartais ir daugiau darbuotojų. Plėtojant internetinę prekybą, pakanka vieno pagalbininko – internetinės parduotuvės administratoriaus, o kartais su internetinės prekybos uždaviniais susitvarko ir pats savininkas.

● Daugiau sprendimų
Yra daugybė elektroninės komercijos sprendimų, kurie palengvina internetinės parduotuvės valdymą, kuria patogesnį apsipirkimą ir atsiskaitymą pirkėjams bei teikia kitus privalumus. Naudojantis elektroninės komercijos sprendimais galima įdiegti sąsajas su tiekėjais, automatinį užsakymų siuntimą, valdyti ir sekti finansinius srautus ir pasinaudoti kitomis teikiamomis naudomis. Daugiau informacijos apie elektroninės komercijos sprendimus galite rasti čia: https://www.terrait.lt/elektronines-komercijos-sprendimai .

● Galimybė dirbti iš namų
Net jei fizinėje parduotuvė dirba samdoma darbuotoja, savininkui laikas nuo laiko tenka apsilankyti ir pačiam. Prekių pristatymas į parduotuvę, dokumentų pasirašymas ar kitos aplinkybės, kai reikia vykti į parduotuvę reikalauja laiko. Internetinės parduotuvės valdymas gali vykti iš namų, ofiso ar bet kurios kitos vietos, kur tik yra interneto ryšys.

Tikimės šie privalumai sustiprins jūsų ryžtą pradėti elektroninės prekybos veiklą ir sėkmingai plėtoti savo verslą.